Festiwal Nagle nad Morzem ODWOŁANY!

News

Właśnie dotarła do nas bardzo przykra wiadomość odnośnie jednej z najciekawszych i najbardziej kreatywnych festiwalowych inicjatyw w Polsce...

Festiwal Ploetzlich am Meer / Nagle nad Morzem właśnie opublikował na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym ogłasza, iż tegoroczna edycja nie odbędzie się.

Jest nam ogromnie przykro, bo był to stanowczo jeden z najpiękniejszych festiwali na naszej klubowej mapie…

Przeczytajcie oświadczenie Nagle:

 

„Mrzeżyno, dnia 11 lipca 2018 r.

Drodzy Przyjaciele, droga Rodzino festiwalu Nagle,

jest nam niewymownie przykro, pisać do Was tę wiadomość.

Z największym bólem przekazujemy Wam, iż w tym roku festiwal Nagle nad Morzem nie odbędzie się.

Do samego końca próbowaliśmy wszystkiego, co tylko możliwe, aby festiwal mógł odbyć się również i tego lata. W ostatnich miesiącach staraliśmy się z całych sił, szukaliśmy korzystniejszego pod względem finansowym terenu, a także zainwestowaliśmy w rozmaite działania marketingowe. Pomimo naprawdę ciekawym bookingom oraz różnym innym staraniom, by uczynić festiwal atrakcyjniejszym, jak chociażby plaża jako teren imprezy, udało nam się jak dotychczas sprzedać jedynie połowę zaplanowanych biletów.

Przez ostatnie lata zawsze byliśmy niezależni od sponsorów, a teraz byliśmy zdani właśnie na nich. Niestety również starania idące w tym kierunku nie przyniosły oczekiwanych efektów. Stanęliśmy więc przed faktem, że nie jesteśmy w stanie sfinansować naszego ukochanego projektu.

Mamy nadzieję, że w przynajmniej w pewnym stopniu nas rozumiecie. Jest nam ogromnie przykro, ale nie mieliśmy innego wyjścia i musieliśmy odwołać festiwal.

Dla wszystkich tych z was, którzy nabyli już bilet zogranizowaliśmy opcję alternatywną. Nasi przyjaciele z festiwalu „Circle of Leaves“ udostępnili możliwość wzięcia udziału w ich festiwalu przy okazaniu biletu na festiwal Nagle (więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie pod adresem: Circle of Leaves). Festiwal „Circle of Leaves“ odbędzie się tydzień przed planowanym festiwalem Nagle, tj. w dniach od 17. do 19. sierpnia 2018 i będzie miał miejsce nad jeziorem Marbachstausee w miejscowości Odenwald. Wszystkich tych z Was którzy chcą zamienić swoje bilety prosimy o kliknięcie na link: http://circle-of-leaves.com/festivalkartentausch-ploetzlic…/

Wszystkim tym z Was, którzy nie chcą wziąć udziału w festiwalu „Circle of Leaves“ chcemy jak najszybciej zwrócić pieniądze za bilety. W ciągu najbliższych dni przedstawimy Wam adres mailowy, na który prosimy przesyłać potwierdzenia zakupu biletów, i napiszemy dokładnie, jak i kiedy zostaną dokonane zwroty Waszych pieniędzy. Miejcie jednak pewność, że dokonamy wszelkich starań aby koszt biletu został wam zwrócony w możliwie najszybszym czasie.

Szczerze i w wielkim smutku przepraszamy wszystkich przyjaciół festiwalu Nagle nad Morzem. Dziękujemy wszystkim naszym, wiernym gościom, dzięki którym to wydarzenie przez te wszystkie lata mogło być rzeczywistością.

Ploetzlich Nagle sp. z o.o.

ul. Hangarowa nr. 8

72-330 Mrzeżyno”

 

Polub muno.pl na Facebooku: