Nadchodzi kolejna edycja wystawy Audio Video Show

Eventpromo
audio video show 2019

Już za niespełna dwa miesiące loże PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli gościć będą największą w Polsce wystawę sprzętu audio i video.

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory.

To miejsce, w którym można posłuchać i porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Dodatkowo w ramach Audio Video Show odbywają się także liczne seminaria poświęcone tej tematyce oraz koncerty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-10 listopada w salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz w lożach PGE Narodowego. Na ten moment zarezerwowano ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt ponad 600 marek.

W trakcie Audio Video Show 2019 odwiedzający będą mogli zobaczyć urządzenia takich producentów jak: LG, Panasonic, Phillips, Sony, a także produkty ekskluzywnych marek: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz, czy McIntosh.

Audio Video Show 2019

Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video warte nawet kilkaset tysięcy.

Jak co roku dostępne będą strefy: winylowa oraz słuchawek. Nie zabraknie także koncertów na żywo, premier płyt, prelekcji znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, a także licznych seminariów.

Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019 – bilety

W sprzedaży dostępne są zarówno bilety jednodniowe, jak i karnety na wszystkie dni wystawy. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Audio Video Show 2019 | 08-10.11.2019

Biletomat.pl
35-50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →