Nadchodzi kolejna edycja wystawy Audio Video Show

216
Eventpromo
Nadchodzi kolejna edycja wystawy Audio Video Show

Już za niespełna dwa miesiące loże PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli gościć będą największą w Polsce wystawę sprzętu audio i video.

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory.

To miejsce, w którym można posłuchać i porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Dodatkowo w ramach Audio Video Show odbywają się także liczne seminaria poświęcone tej tematyce oraz koncerty.

Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-10 listopada w salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz w lożach PGE Narodowego. Na ten moment zarezerwowano ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt ponad 600 marek.

W trakcie Audio Video Show 2019 odwiedzający będą mogli zobaczyć urządzenia takich producentów jak: LG, Panasonic, Phillips, Sony, a także produkty ekskluzywnych marek: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz, czy McIntosh.

Audio Video Show 2019

Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video warte nawet kilkaset tysięcy.

Jak co roku dostępne będą strefy: winylowa oraz słuchawek. Nie zabraknie także koncertów na żywo, premier płyt, prelekcji znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, a także licznych seminariów.

Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019 – bilety

W sprzedaży dostępne są zarówno bilety jednodniowe, jak i karnety na wszystkie dni wystawy. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Audio Video Show 2019 | 08-10.11.2019

Biletomat.pl
35-50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.