Nadchodzi festiwal dla Techno Wikingów – BILETY

Eventpromo

Tego lata zatańczysz w Polsce do elektroniki w grodzie Słowian i Wikingów podczas Wonderlake Fest 2019!

Wonderlake Fest 2019 – nowy festiwal techno

Wonderlake Fest 2019 to nowa inicjatywa łącząca w sobie muzykę elektroniczną z czasami Słowian i Wikingów. Impreza odbędzie się w pełnym wczesnośredniowiecznej magii Grodzie Pobiedziska w dniach 23 i 24 sierpnia. Artyści, muzyka, sztuka, unikatowe dekoracje i wizualizacje, a to wszystko w połączeniu z naturą i epicką przygodą, w jaką chcą zabrać Was organizatorzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W trakcie tego festiwalu odkryjecie nowe, fascynujące dźwięki podczas warsztatów produkcji muzyki. Natomiast na scenie zobaczycie gwiazdy polskiej i światowej sceny muzyki elektronicznej. Sprawdźcie poniżej dotychczasowy line-up.

Wonderlake Fest 2019 – line-up

Madmotormiquel, Miss Monique, WEIKUM, Piotr Bejnar, El’mirka, Tanzlife, just.me, Mike Smile, Benny Sonhar, Hrabioza, Lopez DJ, Toms Square, Java Jr, Java, Pockerfield, Szange, EQ, KRZone, Peter Mien, Arcode, Boarding Pass, RQ

Wonderlake Fest 2019 – bilety

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →