Mykki Blanco i Michael Stipe z R.E.M. łączą siły w kawałku „Family Ties” – posłuchaj

fot. Luca Venter & David Shankbone
News
Mykki Blanco

Amerykańska artystka Mykki Blanco prezentuje swój osobisty, nowy utwór, w którym gościnnie wystąpił lider popularnej formacji R.E.M. - Michael Stipe. Posłuchajcie, jak brzmi!

Mykki Blanco – nowa nostalgia

Utwór Family Ties jest poświęcony byłemu partnerowi Mykki Blanco. Warto odnotować, że jest to pierwsza piosenka w karierze wokalistki, w której śpiewa, a nie rapuje. Kawałek został wyprodukowany przez Drew Lustmana, kryjącego się pod aliasem FaltyDL, z którym przed rokiem wyprodukował mini-wydawnictwo Blanco Broken Hearts & Beauty Sleep. Wytwórnia Transgressive Records zaprosiła do współpracy frontmana znanej wszystkim formacji R.E.M. Na swoim Instagramie artystka opisała, że współpraca z Michaelem Stipem była wyjątkowa i jednyna w swoim rodzaju. Sprawdźcie efekty poniżej!

Mykki Blanco – Family Ties ft. Michael Stipe

Mykki Blanco – ciągła przemiana

Mykki Blanco na przestrzeni lat jest ewolucją jej „ja”, a nie tylko „występem drag”, jak wspomina w wywiadach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artystka rozpoczęła się w 2010 roku, ale przekształciła się w dzieło muzyczne i performance. Imię Blanco jest inspirowane alter ego Lil’ Kim Kimmy Blanco. W swojej twórczości inspiruje się takimi artystami jak: Lil’ Kim, GG Allin, Jean Cocteau, Kathleen Hanna, Lauryn Hill, Rihanna, Marilyn Manson i Anaïs Nin. Inspiruje ją także ruch riot grrrl i queercore oraz drag queen.

Mykki Blanco – Wavvy

Mykki Blanco kładzie duży nacisk na swoje teledyski i występy, często przyjmując złożone i świeże podejście do jej ciągle zmieniającej się estetyki – nieustannie pokazuje swoje nowe oblicze, tak samo sprzeczne z gatunkami, jak jej stylem muzyczny. Od 2019 roku Mykki Blanco identyfikuje się jako osoba transpłciowa i używa zaimków she/her. Blanco używała różnych zaimków płciowych w całej swojej karierze. Rozpoczęła terapię hormonalną w celu zmiany płci w 2019 roku.

Mykki Blanco – Free Ride

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →