Muzyka powyżej 120 BPM zakazana na południowokoreańskich siłowniach

Fot. Pixabay
News
W trosce o zdrowie obywateli

Restrykcje obejmują obszar Wielkiego Seulu i dotyczą również ograniczenia prędkości na bieżni oraz wielkości ćwiczących grup.

W trosce o zdrowie obywateli

Muzyka o tempie ponad 120 BPM została zakazana na południowokoreańskich siłowniach przez dwa tygodnie z powodu obaw, że szybkie bity mogą zachęcać do bardziej rygorystycznych treningów, co z kolei zwiększa przenoszenie COVID-19.

Nowe środki, znane jako „Zasady Dystansu Poziomu 4”, zostały publicznie skrytykowane jako „bezsensowne” i „niedorzeczne”. Przepisy zaczynają obowiązywać od poniedziałku 19 lipca w Seulu, Incheon i prowincji Gyeonggi. Nowe restrykcje zabraniają również brania prysznica na terenie klubu fitness oraz biegania na bieżni z prędkością większą niż 6 km na godzinę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

muzyka

Nowe zakazy nie tylko w siłowniach

Oprócz ograniczeń dotyczących siłowni i ich użytkowników, nowym regułom bezpieczeństwa covidowego zostaną poddani także wszyscy obywatele Korei. Prywatne spotkania trzech lub więcej osób będą zakazane w godzinach od 18:00 do 5:00 rano. Za to w ciągu dnia mogą się spotykać nie więcej niż cztery osoby. Mieszkańcy przyłapani na naruszeniu przepisów mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 100 000 wonów, czyli 87 dolarów amerykańskich.

Korea Południowa przeżywa obecnie największy w historii skok liczby przypadków COVID-19, a ostatnie dni biją rekordy pod względem nowych zakażeń, których średnia siedmiodniowa w momencie pisania tego tekstu wynosi ponad 1500.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →