Muzyka klasyczna i techno? 5 najciekawszych projektów

780
Eventpromo Muzyka Film

Od Jeffa Milsa do Weissa. Posłuchaj jak brzmi orkiestra z elektroniką przed kolejną edycją "Techno Symfoniczne" w Poznaniu.

Łącznie muzyki klasycznej z techno ma już pewną historię w kulturze klubowej. Po mieszankę bogatego instrumentarium współgrającego z bujającym bassem i metrum 4/4 sięgali jako pierwsi klasycy techno i house.

Jeff Mills, Laurent Garnier, Carl Craig czy Pete Tong to tylko niektórzy z nich. W Polsce w ostatnich latach powstał projekt Weiss Video Orchestra, którego występ zainaugurował w poznaniu nowy cykl koncertów pt. „Techno Symfonicznie”.

Już jutro na scenie Aula Artis zaprezentuje się Qlhead (bilety są wciąż dostępne na Biletomat.pl), a my chcemy wam przypomnieć te najciekawsze występy „klasycznego” techno.

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.