Muzyka Giorgio Morodera w grze komputerowej. Teaser podkręca apetyt

Fot. Materiały promocyjne
News
Moroder i gry video

Giorgio Moroder przygotuje utwór tytułowy do nietypowej bijatyki, który wedle zapowiedzi będzie kopać tyłek aż miło.

Moroder i gry video

Studio 110 Industries, odpowiedzialne za wyprodukowanie gry Vengeance Is Mine, ogłosiło współpracę z nagrodzonym Oscarem kompozytorem Giorgio Moroderem. Vengeance Is Mine to nowa gra walki robotów i mechów na PC i konsole nowej generacji, która ukaże się w tym roku.

Współpracując z dyrektorem kreatywnym 110 Undustries, Stefanie Joosten, Giorgio Moroder wykorzystał swój legendarny talent do nagrania tytułowej piosenki do gry. W kawałku usłyszymy wokal aktorki Stefanie Joosten, która jest mocno rozpoznawalną personą w branży gier wideo – wystąpiła w wielu tytułach na systemy PlayStation czy PC. Do sieci trafił teaser gry, który możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vengeance Is Mine – teaser gry

Giorgio jest prawdziwą legendą w świecie muzyki, a ja jestem wielkim fanem jego pracy przy filmach takich jak „Człowiek z blizną”, „Midnight Express” i „Top Gun”. Pozyskanie kogoś o profilu Giorgio do pracy nad muzyką do „Vengeance Is Mine” pokazuje, jak bardzo zależy nam na uczynieniu tej gry czymś wyjątkowym i nie mogę się doczekać, aby pokazać wam więcej”. Umieszczenie Stefanie w jednym utworze z Moroderem było strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy niesamowicie dumni z tej współpracy

– powiedział Sergei Kolobashkin, założyciel i dyrektor kreatywny 110 Industries.

Vengeance is Mine
Vengeance is Mine/ fot. Materiały promocyjne

Moroder – aboslutnie kultowy twórca

Giorgio Moroder to pionierska postać w świecie muzyki, ceniona za nowatorskie wykorzystanie syntezatorów i ogromny wpływ na dosłownie każdy rodzaj muzyki – od disco, przez nową falę, po techno. Współpracował z wieloma kultowymi artystami, takimi jak Daft Punk, David Bowie i Donna Summer. Zdobył trzy nagrody Akademii Filmowej, zdobywając Oscara za najlepszą muzykę oryginalną do filmu Midnight Express oraz dwa Oscary za najlepsza piosenkę do filmów Flashdance i Top Gun. Moroder napisał też muzykę do filmu Scarface z 1983 roku oraz otrzymał cztery Złote Globy i cztery nagrody Grammy.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →