10 europejskich festiwali, na które musisz pojechać

News

Kierunek Chorwacja, Holandia, a może Islandia? Wybraliśmy najciekawsze propozycje z europejskich imprez, które już ogłosiły swoje line-upy w części lub całości.

15-16.04. / DGTL 2017 / Amsterdam (Holandia)

Line-up: Âme [dj], Applescal, DJ Tennis, Mathew Jonson [live], Patrice Bäumel b2b Nuno Dos Santos, Adriatique, De Sluwe Vos, Ferro, Jamie Jones, Tiga, Tom Trago [live], Be Svendsen [live], Henry Saiz b2b Miss Melera, HVOB [live], Jan Blomqvist [live], Joachim Pastor [live], Max Cooper, Stephan Bodzin [live], Unders, Agoria, Fort Romeau, Jennifer Cardini b2b Axel Boman, Moscoman [live], Oceanic, Skatebård, Weval [live], Carlos Valdes, Jeremy Underground, Leon Vynehall b2b Ryan Elliott, Nachtbraker, Sau Poler b2b Awanto 3, Space Dimension Controller [live], Henrik Schwarz [live], Lord Of The Isles, Maceo Plex, Paranoid London [live], Raxon, Redshape [live], A Made Up Sound, Dollkraut, Fort Romeau, Jennifer Cardini, Maceo Plex b2b Lord Of The Isles, Willow, Black Coffee, DJ Koze, Mind Against, Motor City Drum Ensemble, Reza Athar, Talaboman, FJAAK [live], Kobosil, Rødhåd, Sandrien, Speedy J, STERAC b2b Konstantin , TWR72, Andhim, Lee Burridge, Matthew Dear, Oskar Offermann b2b Edward, Rampa b2b &ME, Satori [live], Sigward, Beesmunt Soundsystem, Detroit Swindle, Joy Orbison b2b George Fitzgerald, Kornél Kovács, Midland, Tenzers, Dixon, Dorisburg [live], Howling [live], Job Jobse, Move D b2b Gerd Janson, Trikk, Delta Funktionen, Massimiliano Pagliara, Matrixxman, Sandrien, Simon Weiss, Voiski [live]

15-18.06 / Sónar 2017 / Barcelona (Hiszpania)

Line-up: AJ Tracey, Amnesia Scanner, Anderson .Paak & The Free Nationals, Arca & Jesse Kanda, Beautiful Swimmers, Benji B, Carl Craig pres. Versus Synthesizer Ensemble, Cashmere Cat, Christian Tiger School, Clams Casino, Clark, Damian Lazarus, Daphni & Hunee, David Lang: Death Speaks performed by Stargaze, De La Soul, DJ Shadow, Eric Prydz, Evian Christ, Fat Freddy’s Drop, Forest Swords, GAIKA, Giggs, Heidi, HVOB, Jon Hopkins, Julian Mayorga, Justice, Kinder Malo & Pimp Flaco, LCC, Lena Willikens, Little Dragon, Lunice, Marcel Dettmann & Dr. Rubinstein, Marco Carola, Marie Davidson, Moderat, Nadia Rose, Nico Muhly, Nicolas Jaar, Nina Kraviz, Nosaj Thing + Daito Manabe, Optimo, Overmono, Pan Daijing, Prins Thomas, River Tiber, Roosevelt, RP Boo, Seth Troxler & Tiga, Soulection pres. Joe Kay + Jarreau Vandal, Soulwax, Stooki Sound, Suzanne Ciani, t q d, The Black Madonna, Tommy Cash, Valgeir Sigurdsson, Vitalic – ODC live, Ylia, TBA

16-18.06 / Secret Solstice Festival 2017 / Reykjavík (Islandia)

Line-up: Foo Fighters, The Prodigy, Richard Ashcroft, Dubfire, Pharoahe Monch, Forgein Beggars, Dusky, Kerri Chandler, Rhye, Hogni, Kiasmos, Ulfur Ulfur, Soul Clap, John Acquaviva, Wolf + Lamb, Amabadama, Emmsje Gauti, Tania Vulcano, Droog, Yotto, Novelist, Soffia Bjorg, Artwork, Klose One, Tiny, BenSol, Shades Of Reykjavik, Gkr, Aron Can, Dave, Lord Pusswhip, Krysko & Greg Lord, Hildur, Ksf, Alvia Islandia, Sxsxsx, Fox Train Safari, Kilo, Captain Syrup

24-25.06 / Awakenings Festival 2017 / Spaarnwoude (Holandia)

Line-up: De Sluwe Vos, Henrik Schwarz (live), Joris Voorn, Olivier Weiter, Pan-Pot, Sven Väth, Agents Of Time (live), Ferro, Hot Since 82, Maceo Plex, Paco Osuna, Ricardo Villalobos, Adam Beyer, Anna & Monika Kruse, B.Traits, Joseph Capriati, Luuk van Dijk, Reinier Zonneveld & Secret Cinema, Amelie Lens, Ben Klock, Chris Liebing, Colin Benders (live), Len Faki, Nastia, Tim Wolff, Arjun Vagale, Blawan & Dasha Rush, Dax J, DJ Rush, Fatima Hajji, Klaudia Gawlas, Ritzi Lee (live), Artefakt (live), SHDW & Obscure Shape, Jeff Rushin, Luke Hess, Minimum Syndicat (live), Overmono (Truss & Tessela), Paula Temple, Randomer, Audion (live), Illesnoise, Julia Govor, Marcel Dettmann, Nina Kraviz, Tale Of Us, ANOTR, Andhim, Claptone, dOP, Eagles & Butterflies, Noir, Awanto 3 (live), Darling, Joseph Capriati, Kölsch, Paul Kalkbrenner (live), Tale Of Us, Wighnomy Brothers, Adam Beyer, Alan Fitzpatrick, Dense & Pika, Enrico Sangiuliano, Ilario Alicante, Layton Giordani, Sam Paganini, Ben Klock & Marcel Dettmann, Charlotte de Witte, Dave Clarke, Floorplan (live), JP Enfant, Kobosil, Chris Liebing & Dubfire, Joey Daniel, Maceo Plex, Matador (live), Pan-Pot, Sven Väth, Ben Sims & Truncate, Dr. Rubinstein, Len Faki, Monoloc (live), Nicole Moudaber, Nina Kraviz, Ash Roy, Butch, Daniel Stefanik & Mathias Kaden, Dirty Doering, Format B & Oliver Schories, Oliver Koletzki, Âme, Britta Unders, Loco Dice, STAB Virus (live), The Martinez Brothers, The Black Madonna, Black Rose (Henrik Schwarz & Jesse Rose), Ici Sans Merci, Joris Voorn, KiNK (live), under_score, Weval (live)

29.06-2.07 / Into the Valley 2017 / Rummu (Estonia)

Line-up: Andrey Zots, Anna Hanna, Answer Code Request, Anthea, Axel Boman, Bella Sarris, The Black Madonna, Cassy, Cobblestone Jazz (live), Craig Richards, Dixon, Dyed Soundorom, Ellen Vene, Fernando Costantini, Function, Helena Hauff, Honey Dijon, Hunee, Janina, Jeff Mills, Jennifer Cardini, Kask, Kerri Chandler, Kim Ann Foxman, Kink (live) featuring Rachel Row, Marcel Dettmann, Midland, Nastia, Olga Korol, Praslesh, Rebolledo, Recondite (live), Regis, Rhadoo, Renaat R & S, Ricardo Villalobos, Sassy J, Stockholm Murder Girls, Vlada

14-16.07 /  Melt! 2017 / Ferropolis, Lipsk (Niemcy)

Line-up: Agents Of Time, Agoria, Andy Butler (DJ), Ben Frost (Live), Bjarki (Live), Cinthie, Dan Beaumont, Dave, Davis, Denis Horvat, Denis Sulta, Egyptian Lover, Elisabeth, FEEL MY BICEP (Live), FJAAK, Haiyti aka Robbery, Hercules & Love Affair, Jennifer Cardini, Jimi Jules, JP Enfant, Kamasi Washington, Kiddy Smile, Lil Silva, Maceo Plex, Maggie Rogers, Massimiliano Pagliara, MIA, MK, MODESELEKTOR (DJ), Monoloc, rampue (Live), Richie Hawtin, Sampha, SOHN, Soulection Showcase, Sylvan Esso, Tale Of Us, Tereza, The Lemon Twigs, tINI, Tom Misch (Live), WhoMadeWho (DJ), Âme b2b RØDHÅD, Aurora Halal (LIVE), Barker & Baumecker, Bonobo (LIVE), Claptone, Courtesy, Daniel Avery, DIE ANTWOORD, Dixon, Ellen Allien, Glass Animals, GusGus, HONNE, Job Jobse, Jon Hopkins (DJ), Julia Govor, Kate Tempest, Kölsch (DJ), Lakuti, MARCEL DETTMANN, Michael Mayer, MØ, Mutiny on the Bounty, NAO, Phoenix, Recondite (LIVE), Red Axes, Rroxymore, Sonja Moonear, The Kills, Tijana T, Tony Humphries, Volvox, Von Wegen Lisbeth, Warpaint, TBA

2-6.08 / Dekmantel Festival 2017 / Amsterdam (Holandia)

Line-up: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca (dj) & Jesse Kanda (av), Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303 (I-F), Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen (hybrid), Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (dj & solo live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris, Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins (dj), Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work, Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake – Lumiére III, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment, Robert Hood (hybrid), Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

20-24.08 / Sonus Festival 2017 / Pag (Chorwacja)

Line-up: Adam Beyer, Adriatique, Andrea Ljekaj, Andrologic, Apollonia, Archie Hamilton, Binh, Chris Liebing, Dan Andrei, Dejan Milicevic, Dorian Paic, Enzo Siragusa, Fabio Florido, Felver, Hito, Homeboy, Jackmaster, Jamie Jones, Janina, Jesse Calosso, Joey Daniel, Joseph Capriati, Josip Milkovic, Julia Govor, K.O.D (Cabanne & Lowris), Karotte, Len Faki, Leon, Loco Dice, Luigi Madonna, Maceo Plex, Mano Le Tough, Marco Carola, Margaret Dygas, Mariano Mateljan, Marina Karamarko, Matador, MEAT, Monika Kruse, Nick Curly, Pan-Pot, Rhadoo, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Richy Ahmed, RØDHÅD, Sam Paganini, Seth Troxler, SHDW & Obscure Shape, Solomun, Sonja Moonear, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI, VRIL

30.8 – 04.09 / Dimensions Festival 2017 / Pula (Chorwacja)

Line-up: Grace Jones, Moderat, Yussef Kamaal, Moses Boyd: Solo X, Jeff Mills, Theo Parrish, Marcel Dettmann, Floating Points, Cymande, Nina Kraviz, Shuggie Otis, Daphni, Danny Krivit, Ata Kak, Helena Hauff, Gilles Peterson, Ben UFO, Pangaea & Pearson Sound, Joy Orbison, Levon Vincent, Dopplereffekt, Alexander Robotnick, Amp Fiddler, Tama Sumo & Lakuti, Demdike Stare, Sadar Bahar, Yussef Kamaal, Antal, Horse Meat Disco, Mike Dehnert, Binh, Nicky Siano, dBridge, Alix Perez, Paul st Hilaire & Rhauder, Conforce, Radioactive Man, MNDSGN, Romare, Kaitlyn Aurelia Smith, Jonwayne, London Modular Alliance, Luke Hess, Randomer, A Made Up Sound, Dan Shake, Equiknoxx, Sassy J, Josey Rebelle, Serge, Randall, Interstellar Funk, DynArec, Doc Scott, Skeptical, Alma Negra, Mungo’s HiFi, Kid Drama, Gary Gritness, Hanna, Resom, Oyvind Morken, Powder, Dj Okapi, Moses Boyd, Onemind, Upwellings, Kerem Akdag, Thris Tian, Leo Leal, Cosmic Slop, Dimensions Soundsystem, KAMMA, Bana, Mafalda, Sofie, Andwot, Donna Leake, Sam Lloyd, Debora Ipekel, Aron L, Harri Pepper, Heels & Souls, Andrew Hill, TBA

6-11.09 / Outlook Festival 2017 / Pula (Chorwacja)

Line-up: Dizzee Rascal, Dj Shadow, The Outlook Orchestra, Giggs, Wiley, Goldie, Friction, Pharoahe Monch, Bugzy Malone, Aj Tracey, My Nu Leng, T Q D, Mala & Coki, Dj Marky, General Levy, Chris Lorenzo, Loefah, The Bug, Killa P, Flowdan, Ltj Bukem, Newham Generals, Akala, Mndsgn, Jonwayne, Princess Nokia, Ocean Wisdom, Mr Thing, Gentelman’s Dub Club, Dawn Penn, Macka B & The Roots Ragga Band, Adrian Sherwood, Jehst, High Focus Records, Levelz, Mefjus, Calibre, Dub Phizix & Strategy, Hatcha, Mungo’s Hi Fi, Soom T, Stand High Patrol Ft. Pupajim, Dj Marfox, Dj Nigga Fox, Nidia Minaj, Dj Nervoso, Iration Steppas, Zion Train, Madd Again!, Logan Sama, Spectralsoul, Enei, Skeptical, Randall, Kasra, Kahn & Neek, Zed Bias, Wookie, Matt Jam Lamont, Rude Kid, Plastican, Elijah & Skilliam, The Mouse Outfit, Riko Dan, Jenna & The G’s, Dub Dynasty, Sir Sypro, Swindle, Murlo, Spooky, Paleman, Chimpo, Dirty Dike, Fliptrix, Ed Scissor, Dj Sammy B-Side, Molotov, Dj Barely Legal, Kenny Ken, Disrupt ft. Speng Bond, DLR, Commodo, Sam Binga, Eva Lazarus, Josey Redbelle, Signal, Champion, Ant tc1, Children Of Zeus, J. Sparrow, Lady Chann, Coco, Grandmixxer, Hi5 Ghost & Boofy, Capo Lee, Big Zuu, Miss Red, Madam X, Egoless, Von D, Bukez Finezt, Swing Ting, Biome, Digitron Soundsystem, Flip Motovunski, Bamwise, Rahmanhee, Dub Smugglers, Flirta D, Shosh, Walton, Danny T & Tradesman, Vital Techniques, City Fly, Elisa Do Brasil, Finwa, Chris Munky, Chris Busyfingers

Zdjęcie główne: Monika Sadłos

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →