Muzyk Justice debiutuje w roli solowego artysty

Fot. Materiały prasowe
News
Gaspard Augé - nowy etap w muzycznej karierze

Francuski producent Gaspard Augé, członek duetu Justice, opublikował swój pierwszy kawałek Force Majeure.

Gaspard Augé – nowy etap w muzycznej karierze

Gaspard Augé, znany przede wszystkim z elektronicznego duetu Justice, opublikował swój inauguracyjny singiel w roli solowego twórcy. Utwór nosi tytuł Force Majeure i został wydany przez Genesis, Ed Banger Records i Because Music.

Kompozycja trafi na nadchodzący, debiutancki album GaspardaEscapades. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery wydawnictwa, jednak należy spodziewać się, że ukaże się ono jeszcze w tym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Singlowi Force Majeure towarzyszy teledysk, który był kręcony w Turcji, a wyreżyserowany został przez szwedzkiego artystę Filipa Nilssona. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Gaspard Augé – Force Majeure

Byliśmy bardzo zainteresowani epickim wizualnym urokiem produkcji: brąz, ogień, młoty – coś niemal mitologicznego i elementarnego jak wulkan czy Nibelungen. Wybraliśmy Bosphorus Cymbals w Turcji, ponieważ cymbały i talerze do perkusji wytwarzane są tam w jednym mieście w bardzo tradycyjny sposób, przypominjący wykuwanie mieczy – napisał Augé w informacji prasowej.

Justice – wulkan energii

Justice to popularny na całym świecie francuski duet elektroniczny, który może pochwalić się trzema albumami studyjnymi: + (2007), Audio, Video, Disco (2011) oraz Woman (2016). Zespół w czasie swojej kariery zdołał zdobyć kilka ważnych prestiżowych nagród, takich jak Grammy czy MTV Europe Music Awards. Największą siłą grupy są jednak epickie, realizowane z wielkim rozmachem koncerty.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →