Muzikanova.pl w obiektywie

News

Podobnie jak w roku ubiegłym tak i w tym jedno ze zdjęć wykonanych przez fotografa muzikanova.pl zostało użyte w zestawieniu Resident Advisor - "2009 In Pictures".

Każdego roku prestiżowy internetowy magazyn muzyczny – Resident Advisor, podsumowuje minionych 12 miesięcy w świecie muzyki elektronicznej za pomocą wybranych przez siebie zdjęć. Podobnie jak w 2008, tak i w tegorocznym zestawieniu pojawiło się zdjęcie wykonane przez jednego z fotografów muzikanova.pl – Lilith.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Kojarzycie tego Pana w środku z nalepką muzikanova.pl? To Sebo K, który wystąpił na organizowanej przez nasz serwis imprezie Muzikanova Night w poznańskim klubie SQ pod koniec lutego 2009 roku. Właśnie to zdjęcie znalazło się w zestawieniu Resident Advisor – „2009 In Pictures”.

 

Chcielibyśmy z tej okazji podziękować wszystkim fotografom muzikanova.pl, którzy w pocie czoła wykonują dla nas profesjonalne zdjęcia z najważniejszych imprez klubowych, koncertów oraz festiwali w naszym kraju. To właśnie dzieki Wam ludzie odwiedzający nasz serwis mogą przeżywać ponownie niezapomniane chwile. Dziękujemy!

 

Jeśli intersujecie się fotografią i czujecie się na siłach aby dołączyć do grona profesjonalnych fotografów muzikanova.pl zapraszamy do współpracy. Kontakt – [email protected]

 

Zdjęcie wybrane przez Resident Advisor – autorka: Lilith

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →