Muzikanova.pl nominowana do Strony Roku!

News

Z wielką radością informujemy, iż serwis Muzikanova.pl został nominowany do Strony Roku w konkursie promującym najlepsze polskie witryny - Webstarfestival!

Webstarfestival to najbardziej prestiżowy konkurs promujący najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. W konkursie przyznawane są nagrody – Webstary dla najlepszych stron internetowych (w 26 kategoriach), Webstary Internautów – nagrody internautów (w 26 kategoriach), oraz nagroda specjalna, statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Serwis Muzikanova.pl został nominowany do nagrody Strony Roku w kategorii Muzyka. Muzikanova.pl jest jedynym z wybranych serwisów, ktore dotyczą tak bliskiej nam muzyki i kultury klubowej. Ta nominacja to ukłon nie tylko w stronę serwisu, ale również wobec ludzi z nami współpracującymi – włascicieli klubów, organizatorów imprez, promotorów oraz przede wszystkim wobec Was – społeczności klubowej.

 

  • Od 3 do 16 listopada (do godz. 15:00) to właśnie Wy możecie wesprzeć muzikanova.pl swoim głosem! Jak to zrobić? Wystarczy wysłać SMS na nr 7238 o treści WSF.W1103 – (można głosować raz na dobę) dla głosujących do wygrania 5000 pln od organizatora Webstarfestival.

 

Strony które zdobędą największą ilość głosów otrzymają w swojej kategorii tytuł Webstara Internautów.

 

Od 3 do 16 listopada obradować również będzie Jury składające się z członków Akademii. Strona, która otrzyma największą ilość punktów – otrzyma tytuł Strony Roku, Webstara (w danej kategorii). Strony, które Akademia oceni jako doskonale zrealizowane, innowacyjne i warte docenienia i zajmą w głosowaniu akademii 2. i 3. miejsce – otrzymają WYRÓŻNIENIA Akademii Internetu.

O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.

 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA MUZIKANOVA.PL


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →