Muzikanova.pl ma 5 lat!

News

Jesteśmy z Wami już 5 lat! Huczne obchody tego jubileuszu zaplanowaliśmy na 16 maja 2009 roku.

Pięciolatek. Energiczny, towarzyski i chętny do współpracy. To wiek, kiedy dziecko z reguły jest stabilne emocjonalnie. Miły czas.

Muzikanova.pl ma 5 lat! Tracimy pierwsze mleczaki, wiążemy buty oraz staramy się wykonywać skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne, np. stawać na głowie. Może to zabawne ale gdzieś tam w środku na pewno tak się czujemy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnie 5 lat serwisu muzikanova.pl to ciągły i dynamiczny rozwój, oraz stawanie na głowie by realizować założenia dotyczące ambitnego ale zarazem dostępnego medium dla wszystkich, dla których dokładnie TA muzyka, TEN klimat i TE imprezy stanowią jakąś część życia. Czy brzmi to górnolotnie czy nie, niezaprzeczalnym jest iż wielu z nas spędziło parę dobrych lat na smakowaniu i czerpaniu z klubowego hedonizmu garściami. Przy najlepszej muzyce, zbierając wspomnienia, które raz po raz powracają wywołując uśmiech bądź zakłopotanie. 🙂

 

5 lecie naszego serwisu to przede wszystkim Wasze święto – to dla Was i dzięki Wam istniejemy. Powtarzamy to jak mantrę od początku działalności Muzikanova.pl, bo to prawda.

 

Impreza urodzinowa jest z reguły czymś unikalnym – ta będzie okazją by jeszcze raz spotkać się z dobrymi znajomymi, zatańczyć przy porządnym beacie, no i nie ukrywamy – wychylić kieliszek w toaście na cześć hedonicznej egzystencji. Tak, więc nie zważając na efekt dnia następnego, czarne wtorki i niedzielne katusze. Zapraszamy do klubu SQ w Poznaniu już 16 maja na 5 URODZINY MUZIKANOVA.PL. Muzycznie czas umilać nam będą nasi przyjaciele, którzy specjalnie na te okazję wystąpią w duetach. Za dj’ką zaroi się więc od znajomych a tłok ten wyjdzie nam z całą pewnością muzycznie na dobre!

 

Już wkrótce spodziewajcie się urodzinowych konkursów!

 

Z jubileuszowym pozdrowieniem

muzikanova.pl team:)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →