Muzikanova.pl – Episode 1.0 :)

News

Jak pewnie zauważyliście nasz serwis przeszedł lekki lifting, dodaliśmy nowe funkcje i odświeżyliśmy wygląd zewnętrzny. Znajomi z imprez na muzikanova.pl? - zobacz więcej!

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad zmianami w serwisie i wreszcie możemy przedstawić Wam efekty. Nie jest to koniec przemian na muzikanova, a wręcz początek działań mających na celu ulepszenie funkcjonalności i stworzenie miejsca w którym znajdziecie najistotniejsze i najświeższe informacje, ciekawostki, wywiady i fotorelacje.

Muzikanova.pl 1.0 to łatwiejsza obsługa Własnego profilu, zakładania konta, możliwość zaznaczenia swojej obecności na fotkach, konfigurowania ulubionych klubów, artystów, wytwórni i muzyki, oraz typowania ich do rankingu! To Wy decydujecie o tym co najchętniej czytacie, jakie kluby są najpopularniejsze i które topiki na forum są najciekawsze. Muzikanova.pl to również Wasz prywatny organizer imprezowy, decydujecie na które imprezy się wybieracie i macie możliwość sprawdzenia czy wybierają się na nie Wasi znajomi. Zapraszamy do testowania!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Większość informacji o zmianach znajdziecie na forum. Zapraszamy do komentowania zmian i wyrażania opinii na temat nowej odsłony! O wszelkich usterkach i problemach technicznych możecie pisać na subforum technicznym lub przesyłając info na [email protected]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →