Muza za darmoszkę 7!

3 090
News
Muza za darmoszkę 7!

W tym tygodniu darmowe utwory od wielkich nazwisk! Wśród nich Andreya Triana, Emika, TOKiMONSTA, Art Department oraz Apparat!

W celu pobrania utworu kliknij strzałkę z prawej strony odtwarzacza lub przycisk Download.

Jest weekend, czas na relaks przy muzyce! Dziś mamy dla Was sporą dawkę ciekawych brzmień, więc zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu. Na początek prezent od Ninja Tune z okazji Dnia Kobiet, choć panowie mogą również z niego skorzystać. Jest Andreya Triana, jest Emika, jest i TOKiMONSTA!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Słyszeliście już jeden z najlepszych albumów elektronicznych ubiegłego roku, ‚The Devils WalkApparata? Jeśli nie, to koniecznie dopiszcie sobie do listy rzeczy do nadrobienia, tymczasem specjalna wersja ‚Candil De La Calle‚.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Apparat – Candil De La Calle (Apparat Dub Mix)

Kilka dni temu nakładem Defected ukazał się kolejny zestaw remiksów do Storm QueenLook Right Through‚, a w nim interpretacja Art Department. Poniżej znajdziecie jej skróconą, ale za to darmową wersję.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Storm Queen – Look Right Through (Art Department Remix Edit)

Londyńska wytwórnia Somethinksounds chętnie dzieli się swoją muzyką z fanami i na jej profilu Soundcloud znajdziemy darmowe utwory od m.in. Eliphino (autor przebojowego ‚More Than Me’) i Lucky Paula. Znajdziemy też edit do utworu Toni Braxton, który swego czasu również wziął na warsztat MANIK, tworząc utwór ‚Alwayz‚. Wersja MANIKa miała ukazać się oficjalnie nakładem Hot Creations, jednak dalsze losy wydawnictwa nie są znane.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Eliphino – No More

Lucky Paul – Demon Spawn (Lucky Paul Refix)

Eliphino – I Just Can’t VIP

Tiny Brixton (Dane//Close Edit)

Tydzień temu słuchaliśmy ostatniego wydawnictwa Sentence Records, w tym tygodniu cofamy się o kilka miesięcy, do naszej ulubionej EP-ki z warszawskiego labela – Tuxedo – ‚What It’s All About‚ (przeczytaj recenzję), który podobnie jak cały katalog, został ostatnio udostępniony za darmo.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Brytyjski producent Alfie MacGibbon, znany jako Graphics, właśnie wystartował z własnym labelem LYWat Records. Pierwsze autorskie wydawnictwo zatytułowane ‚I Don’t Wanna‚ trafia na nasze dyski za darmo! Miłego odsłuchu! 🙂

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Graphics – I Don’t Wanna

Graphics – Dogs Yawn