Muza za darmoszkę 4!

News

Coweekendowa porcja dobrej i darmowej muzyki! W tym tygodniu posłuchamy m.in. Jay'a Shephearda, El_Txef_A, Jonny'ego Cade'a, Envee'ego oraz Francisa Harrisa!

Muzykę pobieramy klikając na strzałkę z prawej strony odtwarzacza.

Zaczynamy od prawdziwej perełki! Klasyczny The Beloved 'Sun Rising’ z 1989 roku w znakomitej interpretacji Jay’a Shephearda! Pozycja obowiązkowa!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


The Beloved „Sun Rising” Jay Shepheard EDIT by Jay Shepheard

El_Txef_A – jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z jego twórczością, powinniście nadrobić zaległości czym prędzej! Aitor niedługo wyda świetny, debiutancki album, którego fragmenty mogliście usłyszeć podczas naszych audycji BE4 w Czwórce. Tymczasem sprawdźcie jego darmowy edit do Bon Iver – Calgary!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


Calgary – El_Txef_A edit. by El_Txef_A

Kolejny młody i zdolny producent z kręgu brzmień deep house – Jonny Cade – ma na koncie wydawnictwa m.in. dla Loco Records, Kolour czy popularnego ostatnio labelu Leftroom. Okazuje się, iż nie wszystkie swoje utwory wydaje, dzięki czemu ’All The Money’ trafia do nas za darmoszkę.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


All the Money – Jonny Cade by Jonny Cade

Jeden z moich ulubionych polskich numerów ubiegłego roku – ’KaliEnvee’ego – doczekał się ostatnio nowego, bardzo dobrego remiksu w wykonaniu Liquid Molly. Remix nie znalazł się na płatnym singlu, więc U Know Me Records oddaje go nam w prezencie!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


Envee – Kali (Liquid Molly Remix) by U Know Me Records

Niedawno informowaliśmy o albumie Francisa Harrisa, bardziej znanego jako Adultnapper. Pochodzący z niego singiel ’Lost Found’ ukazał się na winylu wraz z remiksem Matthew Herberta nakładem Scissor & Thread, a wersję Black Light Smoke znajdziecie poniżej.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


Francis Harris, 'Lost Found’ (Black Light Smoke remix) by Mixmag

Jak zwykle, nie może też zabraknąć odrobiny soczystego basu i połamanych bitów! A na koniec dawka kojących uszy melodii. Miłego weekendu! 🙂

POSŁUCHAJ I POBIERZ:


Sines-Money Girl (Nah Like Remix)-Money Girl Remixes by Freshmore

[FREE DOWNLOAD] Frog & Toad (kuxxan SUUM fogchop) by Archie Pelago by end fence

Disclosure – Flow (Amusement Remix) by Amusement.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →