Muza za darmoszkę 11!

3 659
News
Muza za darmoszkę 11!

Darmowa muzyka na majówkę! W tym tygodniu plejada gwiazd: Marbert Rocel, Mohn, WhoMadeWho, Wildbirds & Peacedrums, Pan-Pot, Tensnake, Azari & III, Crazy P oraz Aeroplane!

Pobierz utwór klikając strzałkę z prawej strony odtwarzacza.

Trzeci album niezwykle utalentowanej grupy Marbert Rocel, ‚Small Hours‚, właśnie trafił na sklepowe półki. ‚Let’s Take Off‚ to już drugi numer z tej płyty, który można pobrać za darmo (‚Monsterparty’ prezentowaliśmy w Muzie za darmoszkę! 6).

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Marbert Rocel – Let’s Take Off [Compost]

Kolejna próbka albumu, tym razem ‚Mohn‚ duetu Wolfgang Voigt i Jorg Burger dla Kompakt. Szczególnie ten pierwszy pan nie wymaga chyba przedstawienia, Voigt jest współzałożycielem Kompakt. Kogo ‚Saturn‚ zachęcił do zakupu całej płyty?

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Mohn – Saturn [Kompakt]

Numer może nie najnowszy, jednak wciąż rewelacyjnie się go słucha – remix WhoMadeWho dla Wildbirds & Peacedrums! Numer nigdy nie ukazał się oficjalnie.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Wildbirds & Peacedrums – My Heart (WhoMadeWho Remix)

Kolejna muzyczna perełka, za którą odpowiedzialni są Dauwd i Fort Romeau! Wyregulujcie swoje subwoofery! 🙂

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Dauwd – Whats There (Fort Romeau Remix)

Na ostatnim singlu Pan-Pot dla Mobilee, ‚Gravity‚, ukazały się 2 remiksy autorstwa Safeword, duetu nagrywającego dla m.in. Poker Flat i Dessous. Jeden z nich znajdziecie poniżej.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Pan-Pot – Gravity (Safeword’s Outer Sunset Mix)

Bardzo ciekawy i przyjemny numer udostępnił mało znany producent o pseudonimie Last Mood. Utwór wspierają choćby Dirt Crew, więc warto sprawdzić!

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Last Mood – I’m Yours

Pochodząca z Wysp Victoria Christina Hesketh, lepiej znana jako Little Boots nagrała niedawno singiel ‚Every Night I Say A Prayer‚, ktory zremiksował Tensnake. Starszy singiel ‚Shake‚ również był reinterpretowany przez nie mniejsze gwiazdy – Crazy P oraz Azari & III. Wszystkie wspomniane remiksy znajdziecie poniżej.

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Little Boots – Every Night I Say A Prayer (Tensnake Remix)

Little Boots – Shake (Azari & III Remix)

Little Boots – Shake (Crazy P Remix)

Na koniec – remix Joakima do ostatniego singla Aeroplane! Udanej majówki! 🙂

POSŁUCHAJ I POBIERZ:

Aeroplane – Caramellas (Joakim Dub)