Muza za darmoszkę!

News

W 'Muzie za darmoszke' prezentować będziemy najciekawsze, znalezione w sieci utwory, które możecie pobrać za darmo i całkowicie legalnie! Dziś mamy dla Was m.in. EP-ki Symbiotic Sounds i The Same oraz remiksy dla Pan-Pot i Hercules & Love Affair!

Doskonałym sposobem na promocję artystów, wydawnictw, a nawet wytwórni okazało się udostępnianie pełnych wersji utworów absolutnie za darmo. Niemal już standardem jest wypuszczanie darmowego utworu poprzedzającego album. Niedawno pisaliśmy o darmowych kompilacjach od Freude Am Tanzen oraz InFine, jednak serwisy typu Soundcloud wprost pękają w szwach od ilości bezpłatnych numerów czy editów. Zdecydowana większość to produkcje domorosłych producentów, jednak w tym morzu można wyłowić prawdziwe perełki!
Pomożemy Wam w łowach i w nowym cyklu ’Muza za darmoszke’ prezentować będziemy te naszym zdaniem najciekawsze. Nie musicie się obawiać, wśród nich nie znajdziecie tysięcznej przeróbki Gotye 🙂 W celu pobrania utworu wystarczy kliknąc strzałkę z prawej strony odtwarzacza.
Na dobry początek dwa doskonałe wydawnictwa, które powinny być znane naszym czytelnikom, gdyż oba pojawiły się w dziale recenzji, a EP-ka Symbiotic Sounds znalazła się w naszym podsumowaniu roku! Z racji tego, iż wytwórnia Phatt Sounds właśnie zakończyła działalność, jej liczący 2 wydawnictwa katalog został udostępniony za darmo.

Posłuchaj i pobierz


[FREE DL] The Same – Mental Disorder EP by phattsounds

[FREE DL] Symbiotic Sounds – New Beginning EP by phattsounds

Amerykańska wytwórnia Ghostly International od dłuższego czasu raczy swoich fanów gratisowymi numerami. Warto sprawdzać jej profil Soundcloud, my szczególnie polecamy edit Jacquesa Renault do Mark E – Orange oraz pochodzący z ostatniej EP-ki Matthew DearaHeadcage’.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Posłuchaj i pobierz


Mark E – „Oranges (Jacques Renault Edit)” by ghostly

Matthew Dear – Headcage by ghostly

Profil Annie Mac – popularnej prezenterki BBC Radio 1 – to całkiem niezłe źródło darmowej, eksluzywnej muzyki. Znajdziemy tam m.in. Hercules & Love Affair – Painted Eyes w deepowej interpretacji Maxxi Soundsystem czy house’owy klasyk Stardust – Music Sounds Better With You zedytowany przez samego Justina Martina!

Posłuchaj i pobierz


Hercules & Love Affair – Painted Eyes (Maxxi Soundsystem Remix) by Annie Mac Presents

Stardust – Music Sounds Better With You (Justin Martin edit) by Annie Mac Presents

Teraz coś dla fanów przebojowego duetu Pan-Pot – darmowe remiksy do ’Captain My Captain’ oraz ’Confronted’ popełnione przez młodszych kolegów z formacji Alloinyx. Chłopakom z Pan-Pot musiały bardzo przypaść do gustu, skoro postanowili rozpowszechniać je przez swój oficjalny profil.

Posłuchaj i pobierz


Pan-Pot – Captain My Captain (Alloinyx Remix) by Pan-Pot (OFFICIAL)

Pan-Pot – Confronted (Alloinyx Remix) by Pan-Pot (OFFICIAL)

Na koniec perełka znana choćby z setów DixonaTanita Tikaram – Twist In My Sobriety w edicie Melona! Utwór przez prawie rok był nieosiągalny, aż w końcu Melon po licznych prośbach od fanów zdecydował się udostępnić go do pobrania. Korzystajmy więc! 🙂

Posłuchaj i pobierz


Tanita Tikaram – Twist In My Sobriety (Melon Edit) by Ratio?

Przypominamy Wam również o możliwości prezentowania swojej twórczości poprzez Profile Artystów Muno.pl! Tutaj również możecie udostępniać swoje produkcje do pobrania za darmo, a może nawet któraś z nich zostanie polecona w 'Muzie za darmoszke’? Działajcie! 🙂

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →