„Music Sounds Better With You” powraca na winylu

News

Dacie wiarę, że minęły ponad dwie dekady odkąd Thomas Bangalter, Alan Braxe i Benjamin Diamond pokazali światu jeden z największych bangerów wszechczasów? Z tej okazji numer znów pojawi się na winylu.

Jeden z absolutnych klasyków french house’u świętuje 21. urodziny. Kawałek Stardust pierwotnie zaprezentowany 20 lipca 1998 roku, z miejsca stał się hitem w radiostacjach i na parkietach całej Europy. W samej Wielkiej Brytanii singiel rozszedł się w liczbie ponad 600 000 kopii!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zarejestrowany w 1997 roku i wydany rok później przebój to dzieło Thomasa Bangaltera, czyli 1/2 duetu Daft Punk, producenta Alana Braxe’a i wokalisty Bejnamina Diamonda. Numer trafił do sprzedaży sumptem wytwórni Roulé należącej do Bangaltera. W ciągu swojej 21-letniej kariery, utwór znalazł się w niezliczonej liczbie rankingów podsumowujących najlepsze taneczne kawałki ostatnich dekad. Numer Stardust doceniły w swoich zestawieniach takie magazyny jak Mixmag czy Pitchfork.

Z okazji 21. rocznicy premiery, Music Sounds Better With You ponownie pojawi się w sprzedaży. 12-calowy winyl zostanie wydany przez francuską oficynę Because Music, tą samą, w której portfolio znajdują się nagrania Justice czy Mr Oizo.

W ubiegłym roku na nowo zmasterowana wersja utwóru trafiła do serwisów streamingowych. Tegoroczne, fizyczne wydawnictwo pojawi się w sprzedaży 28 czerwca. Już dziś można dokonać preorderu płyty tutaj.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →