Om Unit zagra w Warszawie – BILETY!

Wydarzenie

Music Of The Future i U Know Me Records zapraszają 28 kwietnia na imprezę w warszawskim Klub 55, na której gwiazdą wieczoru będzie Om Unit!

Kwietniowa odsłona cyklu Music Of The Future jest efektem połączenia sił promotorskich ekipy MOTF z U Know Me Records. Oba składy od dłuższego czasu działają na polu promocji ambitnej elektroniki, dlatego to spotkanie nie jest przypadkowe.
28 kwietnia w warszawskim Klub 55 będziemy mieli okazję usłyszeć set w wykonaniu Om Unit, niegdyś jednego z najlepszych turntablistów w Wielkiej Brytanii. Obecnie Jim Coles ukierunkował swoją karierę na bardziej klubowe brzmienia. Jeśli szukać określenia dla jego twórczości to jedyne co mogłoby pasować to po prostu „elektroniczne bity”. Nazwy gatunków i podgatunków ciąglę się mieszają i zmieniają, a Om Unit, dla którego mnogość fascynacji jest główną zasadą jego kawałków, po prostu chce tworzyć muzykę elektroniczną.
Gwiazdę wieczoru supportować będzie m.in. En2ak, który zaprezentuje live swój nowy materiał z nadchodzącego albumu „Minerva, Mayhem and Margaritas” dla U Know Me Record
Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.
Miejsce: Klub 55 – Warszawa


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →