Mura Masa zapowiada koncert w Warszawie

Eventpromo
Mura Masa w Warszawie

Pod koniec zimy w warszawskiej Stodole zagra Mura Masa. Brytyjski artysta wyrusza w trasę promującą nadchodzący krążek.

Mura Masa wraca z nową płytą. Premiera 17 stycznia

Alex Crossan znany jako Mura Masa to artysta, który od kilku lat nie przestaje zaskakiwać swoich słuchaczy. 24-letni Brytyjczyk ma na swoim koncie statuetkę Grammy oraz pokaźny dorobek artystyczny i współpracę z takimi postaciami jak A$AP Rocky czy Desiigner.

Mura Masa – Love$ick ft. A$AP Rocky, posłuchaj

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mura Masa – nowa płyta R.Y.C (Raw Youth Collage)

Po cieszącym się dobrym odbiorem albumie o niezaskakującym tytule Mura Masa, producent postanowił ponownie podzielić się ze światem swoją twórczością. Po 3 latach od wydania debiutanckiego krążka przyszła kolej na następne wydawnictwo. Płyta nosi tytuł tytuł  R.Y.C (Raw Youth Collage), a jej światowa premiera odbędzie się 17 stycznia. 

Wydawnictwo promowane jest singlem I Don’t Think I Can Do This Again oraz No hope generation. Ten ostatni to zasługująca na szczególną uwagę nostalgiczna historia opowiadana w dźwiękach ocierających się o drum’n’bass. Posłuchajcie:

Mura Masa – No Hope Generation

Mura Masa wystąpi w Warszawie – bilety

Brytyjski artysta już niebawem zawita do Polski. Mura Masa w ramach trasy promującej nowy album wystąpi 10 marca w warszawskiej Stodole. Na koncercie możemy spodziewać się sporej ilości materiału z nowej płyty. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →