Muno.pl – nowa odsłona!

Artykuł

Zapraszamy Was do korzystania z naszego mocno odświeżonego serwisu. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się na Muno.pl!

Tak, wiemy. Trochę to trwało. Z jednej strony planowane zmiany były na tyle duże, że ich wdrożenie pochłonęło mnóstwo czasu, a z drugiej… po prostu przywiązaliśmy się do dotychczasowej, już mocno anachronicznej witryny.

Patrząc na nią, cały czas mieliśmy przed oczami ranking DJ Mag z Deep Dish w czołówce, w kieszeni dzwonił nam iPhone 3, a na Open’era przyjechali Underworld z Fat Boy Slimem i Massive Attack:)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ALE! Sentymenty na bok!

Przed Wami zupełnie nowa odsłona Muno.pl. Poznajcie ją!

Nasza nowa strona internetowa to odpowiedź na współczesne standardy prezentowania treści i dopasowywania się do miejsc jej konsumowania.

To także powiew świeżości w zakresie form, za pomocą których chcemy przekazywać Wam najnowsze wieści oraz interesujące teksty. Jak tłumaczy Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl:

Równie mocno co “co czytamy”, liczy się „jak czytamy, gdzie i ile czasu”. Stąd dopasowanie się do współczesnych czytelników, którymi sami jesteśmy. Wszyscy konsumujemy ogromne ilości contentu, więc stworzyliśmy stronę według najlepszych standardów i własnych preferencji – po prostu taką, jaką sami chcemy czytać, niezależnie czy na ekranie laptopa, smartfona czy tabletu

Nowa strona to nie tylko dostosowanie się do standardów odbioru treści – to też zmiana jeśli chodzi o to, czego poszukują odbiorcy. Dlatego na odświeżonej witrynie Muno.pl znajdziecie przejrzyste kalendarium imprez w największych miastach Polski, playlisty, materiały wideo czy podgląd do naszych kanałów w mediach społecznościowych. Nowe jest również logo.

Zmiana layoutu zbiegła się w czasie z naszą wyjątkową rocznicą. Działamy bowiem ON LINE już 15 lat. Zapewniam, że to nie koniec nowości. Wszystko to, czym zajmujemy się jako redakcja, od teraz dostępne będzie w jednym miejscu w przejrzystej i dogodnej dla użytkownika formie. Jednak to dopiero początek – już niebawem pojawią się nowe funkcje i rozwiązania, dzięki którym nasza strona będzie jeszcze ciekawsza jeśli chodzi o treści i sposób ich prezentacji.

– zapowiada Alex Kubaczewski

Nie pozostaje nam nic innego jak napisać “zapraszamy”! Więc bierzcie i czytajcie! Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy i jak Wam się podoba!:)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →