Muno.pl na Audioriver 2012!

Wydarzenie

Jak co roku tak i teraz nie zabraknie nas na festiwalu Audioriver. To kolejna doskonała okazja by spotkać się z Wami - zobaczcie co przygotowaliśmy na 7. edycję festiwalu.

Wiemy jak wielu z Was wybiera się na Audioriver, stąd też co roku staramy się nie tylko dostarczać Wam najświeższych informacji przed festiwalem i obszernych relacji i fotorelacji po AR, ale też czynnie uczestniczyć w życiu tego wydarzenia.

W tym roku będziemy więc mieli okazję spotkać się przy namiocie Muno.pl – tam uzyskacie najpotrzebniejsze informacje dotyczące festiwalu czy zmian w timetable oraz będziecie mogli zobaczyć się z naszymi przedstawicielami lub zrobić sobie niepowtarzalną fotkę do Galerii z Munoludkami. Na miejscu będą dostępne gadżety Muno.pl dla naszych fanów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SPRAWDŹ SERWIS FESTIWALOWY AUDIORIVER:

audioriver.muno.pl

W sobotę będą miały też miejsce 2 ważne wydarzenia związane z Muno.pl:

O 18:00 startuje rejs statkiem po Wiśle, na którym będziecie mogli posłuchać dj’ów zrzeszonych w naszym portalu – będą to min. Conradq, Matik, Popkids Vibes i Adam Bekett. Pod banderą Muno.pl przez dwie godziny będziemy falować na królowej polskich rzek w pobliżu terenu festiwalu. Bilety na to wydarzenie zostały całkowicie wyprzedane w momencie ogłoszenia sprzedaży, także wszystkim szczęsliwcom, którym udało nabyć się wejściówkę życzymy udanej zabawy!

O 19:00 ruszamy z kolei z Audcyją BE 4 wprost z płockiej plaży! Na terenie festiwalu powstanie bowiem specjalne stanowisko Czwórki skąd Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl, poprowadzi wyjątkową edycję programu BE 4 na żywo z Audioriver! Gościem specjalnym drugiej godziny będzie Kuba Sojka, którego Live act otwierający tego dnia scenę Circus będzie transmitowany w naszej audycji od 20:00! Jeśli chcecie, możecie podglądać jak to wszystko będzie wyglądać od środka – zapraszamy!

Do zobaczenia na Audioriver 2012!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →