Hello Muno.pl – ruszamy z anglojęzyczną wersją serwisu

News

Z przyjemnością oddajemy w Waszej ręcę anglojęzyczną wersję Muno.pl, dzięki czemu większość informacji w naszym serwisie będzie dostępnych dla fanów elektronicznych brzmień z niemal całego świata!

Muno.pl już od wielu lat jest jednym z wiodących serwisów na mapie naszego kraju poświęconych szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Przez ten czas nawiązaliśmy stałą współpracę z czołowymi wytwórniami, artystami, promotorami, festiwalami oraz klubami.

To także okres bardzo bliskiej współpracy z prestiżowymi zagranicznymi partnerami. Muno.pl coraz częściej doceniane jest poza granicami naszego kraju, czego najlepszym przykładem są liczne zaproszenia na zagraniczne konferencje, jak International Music Summit na Ibizie, AKG Scholarship w Berlinie lub festiwale – Sonar, Melt! czy też Monegros.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki ciepłym relacjom z wiodącymi światowymi agencjami i wytwórniami, wśród których wymienić można Mobilee Records, Crosstown Rebels, Hotflush, Defected na naszym serwisie znajdziecie liczne zapowiedzi płytowe oraz recenzje.

Bardzo chwalimy sobie również kontakty z zagranicznymi artystami, którzy nie raz odpowiadają na nasze najdziwniejsze pytania w wywiadach lub nagrywają Muno.pl Podcast! Dotychczas ekskluzywne mixy stworzyły dla nas takie gwiazdy jak: Dave DK, Jay Shepheard, Kris Menace, Kiki, Dirty Doering, Kaiserdisco, Franklin De Costa, Varoslav, Dop, Dapayk i inni.

Anglojęzyczna wersja serwisu to również szansa dla naszych, jeszcze mało rozpoznawalnych a obiecujących polskich artystów i labeli by zaistnieli na arenie międzynarodowej.

To właśnie te działania oraz doping zagranicznych partnerów oraz fanów zachęciły nas do stworzenia anglojęzycznej wersji Muno.pl! Już teraz cała nawigacja serwisu jest dostępna w języku angielskim, tak aby każda osoba mogła bez problemu znaleźć najpotrzebniejsze informacje na temat polskich klubów oraz ciekawych imprez. Początkowo tłumaczone będą wywiady, niektóre newsy oraz recenzje, a w pozostałych przypadkach skorzystamy z funkcji Google Translate. Jednak naszym głównym celem jest w przyszłości stworzenie w pełni anglojęzycznej wersji Muno.pl.

Zatem, enjoy Muno.pl!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →