Muno.pl na Audioriver 2013!

Wydarzenie

W tym roku ponownie wybieramy się wraz z większością redakcji na Audioriver Festival. Zobaczcie gdzie nas można spotkać!

Z pewnością pod sceną!:) to prawda! Mamy swoich faworytów, wśród gwiazd zaproszonych na tegoroczną edycję Audioriver. AR to również czas kiedy zbieramy informacje, zapisujemy momenty, przeprowadzamy wywiady oraz robimy fotorelacje. Wszystko byście mogli jak najdłużej wspominać czas spędzony na płockiej plaży i nie tylko!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Juniore b2b Conradq (Muno.pl) – dj set o 18:30 w piątek na Rynku w Płocku!

W tym roku zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie już w piątek 26 lipca od godziny 18:30 na Rynek w Płocku. To tam występować będzie za dj’ską konsoletą silna reprezentacja Muno.pl – Juniore i Conradq. Mamy świadomość, że dla wielu z Was będzie to pierwsza styczność z dźwiękami podczas tegorocznej edycji Audioriver, dlatego szykujemy same bangery… Żartujemy!:) Będzie jak na inagurację przystało – z podpiętymi deckami i z wtyczką w kontakcie! 😉

W sobotę, prosto z płockiej plaży poprowadzimy audycję BE 4 w Czwórce Polskim Radiu! Gorąco zapraszamy – będziemy transmitować na żywo występy Hrabiozy Soundsystem i naszego Odkrycia Roku w plebiscycie Munoludy 2012 – AKME! To będzie również czas na podsumowanie pierwszego dnia i rozmowę z rzecznikiem prasowym Audioriver – Łukaszem Naporą.

Audycja BE 4 na żywo z Audioriver w sobotę od 19:00 do 21:00 w Czwórce Polskim Radiu

Jak wspomnieliśmy na początku – po festiwalu spodziewajcie się obszernej galerii fotografii oraz relacji, którą napiszą dla Was nasi redaktorzy.

Do zobaczenia na Audioriver!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →