Munoludy 20XX – Wytwórnia Roku Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx wytwórnia roku polska 20xx

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Wytwórnia Roku Polska 20XX, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wytwórnia Roku Polska 20XX

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Wytwórnia Roku Polska 20XX. Oto one!

20. DOM TROJGA

19. DUNGEON BEATS

18. TRANSATLANTYK

17. K-HOLE TRAX

16. THE MEANING OF RAVE

15. BEHIND THE STAGE

14. PETS RECORDINGS

13. ABSYS RECORDS

12. OTAKE

11. ORAMICS

10. TASTE THE MUSIC

9. DIRTY STUFF RECORDS

8. ASTIGMATIC

7. BRUTAŻ

6. U KNOW ME

5. SCHRON

4. 2020

3. THE VERY POLISH CUT OUTS

Jedno z najciekawszych polskich wydawnictw, skupiony na promowaniu polskiej muzyki lat 70. i 80. Jeśli trafi się rzadka i niepublikowana wcześniej elektronika wiadomo, kto stanie za jej wydaniem. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie debiut nowej kategorii, jednak gdzieś z tyłu głowy czuliśmy, wysoką pozycję ekipy The Very Polish Cut Outs!

munoludy 20xx

2. BAS KOLEKTYW

Młodzi ludzie z pasją, interdyscyplinarnym spojrzeniem na muzykę, który swoją uwagę skupiają również poza obszary nie muzyczne. Kasetowy label skupiony na wydawaniu nowej, świeżej muzyki elektronicznej.

munoludy 20xx

1. LUZZTRO RECORDS

Stołeczna oficyna może pochwalić aż ponad 30 wydawnictwami na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Seb Skalski, Mendeler & Pysh, Zeu5, FESS czy PIUR, to tylko jedne z wielu, nazwisk, które zagościły w luzztrzanej rodzinie. Wielki sukces warszawskiej wytwórni, który należy docenić!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →