Munoludy 20XX – Wydarzenie Online Roku Polska 2020. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Wydarzenie Online Roku Polska 2020 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2020, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2020

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2020. Oto one!

10. MONSTER @ HÖR

9. ASID

8. BRUNCH WITH CATZ 'N DOGZ

7. PIEKARNIA NA JASNEJ

6. KAWA’RANNA

5. SFINKS700: ONE NIGHT IN CHURCH

4. MAYDAY POLAND STREAM

3. UNSOUND ONLINE

Krakowski festiwal w przeciwieństwie do Wisłoujścia, swoje 7-dniowe święto przeniósł do sieci. Wydarzenie flagowo nazwane Unsound 2020: Intermission, od pierwszego do ostatniego dnia, dostarczało szeroki wachlarz tematyczny opierający się na ogólnodostępnych panelach dyskusyjnych, wywiadach i prezentacjach.

munoludy 20xx

2. SMOLNA ON AIR

O, Smolna, dawno się nie widzieliśmy. Który to już projekt stołecznego klubu doceniony przez społeczność? 8? Trzeba przyznać, macie rozmach. Niemniej, gratulujemy kolejnego miejsca na podium życząc kolejnych, udanych przedsięwzięć!

munoludy 20xx

1. THE BLUE OYSTER

Błękitna Ostryga w Polsce? Ta sama, znana z Akademii Policyjnej? Zgadza się. Choć nie do końca. The Blue Oyster, jedyne takie okno wystawowo-streamingowe, zaangażowało polskich artystów jak Polska długa i szeroka. Od trapów, po drum&bass. Odpowiedź na Berliński HOR i holenderski Red Light Radio rozwija się z tygodnia na tydzień, o czym świadczą audycje o tematyce niezwiązanej z muzyką elektroniczną. Keep it up, boys!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →