Munoludy 20XX – Wydarzenie Online Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Wydarzenie Online Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019. Oto one!

5. PLUG.IN

4. COCOLINO @ HALA STULECIA

3. DEAS @ INSTYTUT

Ilekroć gościmy w naszym plebiscycie Karola, jego obecność nigdy nie kończy się na jednej kategorii. Nie inaczej jest i tym razem. Jak widać, uwieczniony przez BE-AT.TV występ w trakcie wrześniowej edycji Instytutu od początku do końca trzymał w napięciu i elektryzował nie tylko zgromadzonych w Hali Najwyższych Napięć fanów, ale również tych przed monitorami.

munoludy 20xx

2. SMOLNA ON AIR: MIA TWIN

Smolna On Air w roku 2019 dostarczyła wielu występów online wartych uwagi. Głosem naszych czytelników na jedno z trzech wyróżnień zasłużyła Mia Twin, do której wędruje statuetka za drugie miejsce!

munoludy 20xx

1. AUDIORIVER 2019: MANOID x HASHIMOTOWIKSA – AFTERHUMAN AFTERPARTY

Najbardziej nieoczywista i pełna zaskakujących sekwencji relacja z MANOIDEM i performerami z Hashimotowiska w trakcie Audioriver 2019. Co, jak co, ale nie często doświadczamy festiwalu transmitowanego online, a tym bardziej w formie zaprezentowanej w sposób jak ten, z płockiej plaży. Wielkie brawa i gratulacje dla wykonawców!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →