Munoludy 20XX – Wydarzenie Online Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Wydarzenie Online Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2019. Oto one!

5. PLUG.IN

4. COCOLINO @ HALA STULECIA

3. DEAS @ INSTYTUT

Ilekroć gościmy w naszym plebiscycie Karola, jego obecność nigdy nie kończy się na jednej kategorii. Nie inaczej jest i tym razem. Jak widać, uwieczniony przez BE-AT.TV występ w trakcie wrześniowej edycji Instytutu od początku do końca trzymał w napięciu i elektryzował nie tylko zgromadzonych w Hali Najwyższych Napięć fanów, ale również tych przed monitorami.

munoludy 20xx

2. SMOLNA ON AIR: MIA TWIN

Smolna On Air w roku 2019 dostarczyła wielu występów online wartych uwagi. Głosem naszych czytelników na jedno z trzech wyróżnień zasłużyła Mia Twin, do której wędruje statuetka za drugie miejsce!

munoludy 20xx

1. AUDIORIVER 2019: MANOID x HASHIMOTOWIKSA – AFTERHUMAN AFTERPARTY

Najbardziej nieoczywista i pełna zaskakujących sekwencji relacja z MANOIDEM i performerami z Hashimotowiska w trakcie Audioriver 2019. Co, jak co, ale nie często doświadczamy festiwalu transmitowanego online, a tym bardziej w formie zaprezentowanej w sposób jak ten, z płockiej plaży. Wielkie brawa i gratulacje dla wykonawców!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →