Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Utwór Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Utwór Roku Polska 2019. Oto one!

10. DETOXIC – UNDERWORLD

9. CHINO – LOCH

8. A_GIM – YUMATIK

7. SEB SKALSKI & JACOB A – I NEED YOUR LOVE

6. SKALDOWIE – TWĄ JASNĄ WIDZĘ TWARZ (HOLIDAY 80 EDIT)

5. NOVIKA – EMOTIKA (FT. BAASCH)

4. SEPT – SHOW NO MERCY

3. DEAS – CONTACT

Przed dwoma laty, w zestawieniu Utwór roku Polska 2018, Deas uplasował się na drugim miejscu wraz z utworem Ultraviolet. Powtarzalność reprezentanta renomowanej wytwórni Second State została doceniona przez fanów i tym razem. Nominowany w paru kategoriach Karol, za sprawą Contact, zdobywa kolejny, tym razem najniższy stopień podium.

munoludy 20xx

2. VTSS – ATLANTYDA

Obecność Martyny z jej bezsprzecznie najpopularniejszym numerem, nie dziwiła już na pierwszym etapie nominacji. Z uwagi na samą popularność, Atlantyda była mocnym kandydatem do zajęcia wysokiej lokaty od samego początku. Międzynarodowa popularność utworu została doceniona na rodzimym podwórku spełniając z nawiązką pokładane w nim przez naszych czytelników nadzieje.

Munoludy 20xx

1. CATZ’N DOGZ – NEW LOVE

Podobnie, jak w ubiegłym plebiscycie, pierwsze miejsce zgarnia utwór nie z techno podwórka. Pochodzący z albumu Friendship utwór New Love, zdobył uznanie wielu renomowanych artystów ze świat muzyki, z Pete Tongiem i Annie Mac na czele. Irlandzka prezenterka radia BBC uznała New Love jako Hottest Record in the World, co właściwie zamyka dyskusje o słuszności wyboru właśnie tego utworu, jako najlepszego za 2019 rok.

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →