Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Utwór Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Utwór Roku Polska 2019. Oto one!

10. DETOXIC – UNDERWORLD

9. CHINO – LOCH

8. A_GIM – YUMATIK

7. SEB SKALSKI & JACOB A – I NEED YOUR LOVE

6. SKALDOWIE – TWĄ JASNĄ WIDZĘ TWARZ (HOLIDAY 80 EDIT)

5. NOVIKA – EMOTIKA (FT. BAASCH)

4. SEPT – SHOW NO MERCY

3. DEAS – CONTACT

Przed dwoma laty, w zestawieniu Utwór roku Polska 2018, Deas uplasował się na drugim miejscu wraz z utworem Ultraviolet. Powtarzalność reprezentanta renomowanej wytwórni Second State została doceniona przez fanów i tym razem. Nominowany w paru kategoriach Karol, za sprawą Contact, zdobywa kolejny, tym razem najniższy stopień podium.

munoludy 20xx

2. VTSS – ATLANTYDA

Obecność Martyny z jej bezsprzecznie najpopularniejszym numerem, nie dziwiła już na pierwszym etapie nominacji. Z uwagi na samą popularność, Atlantyda była mocnym kandydatem do zajęcia wysokiej lokaty od samego początku. Międzynarodowa popularność utworu została doceniona na rodzimym podwórku spełniając z nawiązką pokładane w nim przez naszych czytelników nadzieje.

Munoludy 20xx

1. CATZ’N DOGZ – NEW LOVE

Podobnie, jak w ubiegłym plebiscycie, pierwsze miejsce zgarnia utwór nie z techno podwórka. Pochodzący z albumu Friendship utwór New Love, zdobył uznanie wielu renomowanych artystów ze świat muzyki, z Pete Tongiem i Annie Mac na czele. Irlandzka prezenterka radia BBC uznała New Love jako Hottest Record in the World, co właściwie zamyka dyskusje o słuszności wyboru właśnie tego utworu, jako najlepszego za 2019 rok.

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →