Munoludy 20XX – Miejscówka Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Miejscówa Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019. Oto one!

10. NOCNY TARG TOWARZYSKI | POZNAŃ

9. BARKA | WARSZAWA

8. NOCY MARKET | WARSZAWA

7. SZTAUWAJERY | KATOWICE

6. HOUSE SZKOLNA | POZNAŃ

5. LUNAPARK | WARSZAWA

4. PATIO SMOLNA | WARSZAWA

3. WYSPA TAMKA | WROCŁAW

Najbardziej klimatyczne miejsce tego typu we Wrocławiu. Dla tych, którzy mieszkają na Dolnym Śląsku, a nigdy nie mieli sposobności by odwiedzić Wyspę Tamkę mamy przekaz – nie idźcie tą drogą. Wernisaże, clubbing, warsztaty, latko, świeże powietrze. Czego chcieć więcej?

munoludy 20xx

2. 100CZNIA | GDAŃSK

Czy my właśnie pochwaliliśmy Gdańsk za genialnie odnowioną infrastrukturę gdańskiej stoczni? Włożony wysiłek ludzi zarządzających 100cznią został doceniony i tym razem. Przejmując wraz z Ulicą Elektryków palmę pierwszeństwa na rynku najlepszych miejscówek w Polsce, gdański projekt kulturalny łączący program artystyczny i najpyszniejsze jedzenie z różnych zakątków świata jest miejscem, który każdy musi odwiedzić.

munoludy 20xx

1. ULICA ELEKTRYKÓW | GDAŃSK

Doświadczamy w tym momencie niemałego déjà vu. Jak tak dalej pójdzie, Miejscówka Roku Polska będzie nosiła tytuł Ulicy Elektryków. Nie często zdarza się obrona tytułu, a już tym bardziej w dość mocno obsadzonej konkurencją kategorii. Przestrzeń gdańskiej stoczni nie mogła zostać lepiej zrewitalizowana. Ukłony dla Gdańska!

munoludy 20xx

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →