Munoludy 20XX – Miejscówka Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Miejscówa Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Miejscówka Roku Polska 2019. Oto one!

10. NOCNY TARG TOWARZYSKI | POZNAŃ

9. BARKA | WARSZAWA

8. NOCY MARKET | WARSZAWA

7. SZTAUWAJERY | KATOWICE

6. HOUSE SZKOLNA | POZNAŃ

5. LUNAPARK | WARSZAWA

4. PATIO SMOLNA | WARSZAWA

3. WYSPA TAMKA | WROCŁAW

Najbardziej klimatyczne miejsce tego typu we Wrocławiu. Dla tych, którzy mieszkają na Dolnym Śląsku, a nigdy nie mieli sposobności by odwiedzić Wyspę Tamkę mamy przekaz – nie idźcie tą drogą. Wernisaże, clubbing, warsztaty, latko, świeże powietrze. Czego chcieć więcej?

munoludy 20xx

2. 100CZNIA | GDAŃSK

Czy my właśnie pochwaliliśmy Gdańsk za genialnie odnowioną infrastrukturę gdańskiej stoczni? Włożony wysiłek ludzi zarządzających 100cznią został doceniony i tym razem. Przejmując wraz z Ulicą Elektryków palmę pierwszeństwa na rynku najlepszych miejscówek w Polsce, gdański projekt kulturalny łączący program artystyczny i najpyszniejsze jedzenie z różnych zakątków świata jest miejscem, który każdy musi odwiedzić.

munoludy 20xx

1. ULICA ELEKTRYKÓW | GDAŃSK

Doświadczamy w tym momencie niemałego déjà vu. Jak tak dalej pójdzie, Miejscówka Roku Polska będzie nosiła tytuł Ulicy Elektryków. Nie często zdarza się obrona tytułu, a już tym bardziej w dość mocno obsadzonej konkurencją kategorii. Przestrzeń gdańskiej stoczni nie mogła zostać lepiej zrewitalizowana. Ukłony dla Gdańska!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →