Munoludy 20XX – House/Techno Impreza Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx House/Techno Impreza Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2019. Oto one!

5. JASNA 1 | WARSZAWA | J1: RADIO TEL AVIV EXXXTRA: DJ DEEP & PAG TLV

4. SFINKS700 | SOPOT | ADRIATIQUE (AFTERLIFE)

3. TRANSFORMATOR | WROCŁAW | TRESOR RESIDENT NIGHT

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy wrocławianie zasłynęli z wielu ciekawych i wartych uwagi imprez. Lubujący się w imprezach „dla koneserów” klub nieprzypadkowo uznawany jest przez wielu za jeden z lepszych w kraju. Jak widać, wizyta rezydentów legendarnego Tresora, odbiła się echem wykraczającym grubo poza ramy Tęczowej 57. Świetnie wykonana robota!

munoludy 20xx

2. 999 | WARSZAWA | 48 GODZIN W 999 i 49 GODZIN W 999

Blisko 100 godzin nieustannej imprezy, 80 artystów i tysiące uczestników, którzy przewinęli się w trakcie dwóch niezapomnianych imprez pod popularnym Wiatrakiem. Warszawskie Dziewiątki pierwszy raz goszczą w naszym plebiscycie, dlatego tym bardziej należą się słowa uznania. Brawo!

munoludy 20xx

 

1. SMOLNA | WARSZAWA | SMOLNA: ARTBAT

Ukraiński duet nieczęsto gości w naszym kraju, jednak jak widać wystarczyły dwa występy, by panowie skradli serca polskim fanom elektroniki. Po ubiegłorocznym ustąpieniu najwyższego stopnia podium innemu duetowi – Pan-Pot i poznańskiej Tamie – Smolna ponownie potwierdziła tendencję w organizacji najlepszych imprez w Polsce. Gratulujemy!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →