Munoludy 20XX – Festiwal Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
Festiwale News
Munoludy 20XX Festiwal Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Festiwal Roku Polska 2019 w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Festiwal Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Festiwal Roku Polska 2019. Oto one!

5. INSTYTUT FESTIVAL 2019 MUSIC & ART

4. TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2019

3. OPEN’ER FESTIVAL 2019

Trzecie miejsce ponownie wędruje do Gdyni i tamtejszego Open’era. Jeden z największych i najdłuższej egzystujących festiwali w Polsce, na dobre zakorzenił się w pamięci głosujących, będąc notorycznie przez nich docenianym. Aż chciałoby się rzec – do zobaczenia wkrótce!

munoludy 20xx

2. UP TO DATE FESTIVAL 2019

Up To Date już dawno wykroczył poza ramy „zwykłego” festiwalu stając się czołową marką sceny (nie tylko) elektronicznej. Białostocki festiwal rozwija się na naszych oczach w zatrważającym tempie, którego nawet pandemia nie jest w stanie powstrzymać. Jubileuszowa, 10. edycja, przyniosła wiele pięknych występów i chwil wzruszeń, których Dtekk, dyrektor artystyczny festiwalu, nie krył wraz z jego zakończeniem.

munoludy 20xx

1. AUDIORIVER FESTIVAL 2019

Prawdziwy hegemon naszego plebiscytu. To już 8. tytuł dla najlepszego festiwalu w naszym kraju. Tak się to robi w Płocku. Dalszy komentarz jest raczej zbędny. Najszczersze gratulacje!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →