Munoludy 20XX – DJ/DJka/Live Roku House Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx DJ/DJka/Live House Roku Polska 20XX wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii DJ/DJka/Live Roku House Polska 20XX, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii DJ/DJka/Live Roku House Polska 20XX

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii DJ/DJka/Live Roku House Polska 20XX. Oto one!

50. DISCOMULE

49. MITCH

48. FRESH

47. RADEK CYMAN

46. SENTHIA

45. RAIDHO/SIMON MATTSON

44. KAPOOR

43. KUAK

42. KEYTOV

41. VONDA7

40. CANALIA

39. INA WEST

38. K.O.D

37. LEWA

36. OLD SPICE

35. NOWOSAD

34. ANE

33. MILKWISH

32. KRZONE

31. DAS KOMPLEX

30. OLA TEKS

29. ELVIRA

28. WHYBA

27. DEEPLOMATIK/SEB SKALSKI

26. PYSH

25. ENIGMATIC

24. ADAM OBRĘBSKI

23. VIDNO

22. LEON

21. FOXALL

20. SINCZ

19. PIOTR BEJNAR

18. GLASSE

17. SEB & RODRIGEZZ

16. NEEVALD

15. LOUI

14. MATUSH

13. HOLIDAY 80

12. MIA TWIN

11. CHRIS’S JAXX

10. TOMMY GUSTAV

9. JOANA

8. ELTRON

7. DEAF CAN DANCE/PHIL JENSKY

6. WEIKUM

5. GIGI

4. EARTH TRAX

3. COCOLINO

Drugi z duetów sceny house rozgrzewający swoją energię nawet najbardziej opornych. Stali bywalcy największych imprez w kraju przed pandemią dali się zapamiętać z genialnego występu w Hali Stulecia na imprezie z Borisem Brejchą. Na co dzień, blisko związani ze stołeczną Smolną, dzięki której mieli przyjemność występować u boku takich artystów jak Adana Twins, Fatboy Slim, Tiga i Ten Walls.

munoludy 20xx

2. LULU MALINA

Jeśli któraś z artystek sceny tanecznej w ostatnich dwóch latach weszła na jej szczyt w zawrotnym tempie, to bez wątpienia jest nią Lulu Malina. Magda w trakcie każdego występu, hipnotyzuje publiczność swoim charakterystycznym kolorowym stylem. Jej kojące zmysły sety, zabierają słuchacza w krainę magii, a ją samą na drugi stopień podium! Tak trzymać!

munoludy 20xx

1. CATZ’N DOGZ

Mimo upływu lat wciąż pozostają na topie. Scena muzyki tanecznej w naszym kraju raz za razem docenia ich wydawnictwa i zaangażowanie, co w rezultacie przekłada się na kolejne już zwycięstwo w Munoludach. Gratulujemy!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →