Munoludy 20XX – DJ/DJka/LIVE Roku Bass Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx dj djka live bass roku polska 20xx wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii DJ/DJka/LIVE Roku Bass Polska 20XX, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii DJ/DJka/LIVE Roku Bass Polska 20XX

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii DJ/DJka/LIVE Roku Bass Polska 20XX. Oto one!

50. SEMPREY

49. SALTEA

48. OLAH

47. STC

46. MARTIN DEPP

45. TRMTK

44. SATL

43. PANTON

42. PLAL

41. MR FLOPPY

40. MAJKIZIOOM

39. SILENCE GROOVE

38. SHANDRILL

37. LUX FAMILIAR

36. MADIKOPTAH

35. DOGHEADSURIGERI

34. ROS

33. KOSAY

32. CRISS NSA

31. DCB

30. MALA HERBA

29. TRAP DOOR

28. MACBEAT

27. GUILTEE

26. GINEE

25. WOBLER

24. HAŁASOVA

23. ANDREW BOBSON

22. HITMAN

21. INSECT

20. HARPER

19. K.O

18. SICK

17. ARTIZTIX

16. SIMBA

15. ANKOU

14. CONTACT

13. LUTTO LENTO

12. VIRUS

11. BUHHAJ

10. NOISY

9. DJ SMAKOWITA PAJDA

8. BABY MEELO

7. DETOXIC

6. YOUNG MAJLI

5. STEEZ

4. ZENON

3. ŚWIĘTY BASS

Duet Miły & Phunk’ill we wspólnej inicjatywie nazwanej Święty Bass, istnieją od niedawna. Znani bardziej z solowych aliasów powoli, tanecznym krokiem w rytm autorskich, nowopowstałych brzmień, wędrują na niższym stopniu podium!

munoludy 20xx

2. AVTOMAT

Członek kolektywu Oramics i jeden z czołowych polskich muzyków queerowych. Avtomat w roli DJ-a, niezależnie od przyjmowanej stylistyki, stawia się w roli nieskrępowanego męża opatrznościowego większości gatunków elektroniki. Nie są mu obce techno, hard drum, electro i breakbeat. Witamy na pokładzie drugiego miejsca!

munoludy 20xx

1. ALEGRIA

Głowa najstarszego cyklu imprez dnb w Polsce – DrumObsession po ostatnich Munoludach, mógł poczuć lekki niedosyt. Pierwsze miejsce tuż poza podium nigdy nie smakuje dobrze. Jednak, co się odwlecze, to nie uciecze, dlatego najszczersze gratulacje dla naszego zwycięzcy!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →