Munoludy 2021 – Wydarzenie Online Roku Polska 2021 – oto nominacje!

muno.pl
News
ML 2021 ONLINE

Sprawdź, na kogo jaki stream możesz zagłosować w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Poprzedni rok nie należał do najłatwiejszych, jeśli chodzi o organizację imprez. Promotorzy oraz artyści byli zmuszeni przenieść się do sieci. Oczywiście nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania, słuchania muzyki w realu, ale dzięki takim inicjatywom jak przedstawione w poniższym zestawieniu słuchacze mogli poczuć choć namiastkę klubowego i festiwalowego życia w ciężkich realiach izolacji oraz lockdownu. Za tą pracę, formę pocieszenia i udostępnienie namiastki „normalności” chcieliśmy podziękować, tworząc kategorię Wydarzenie Online Roku Polska 2021.

Zanim poznacie tegoroczne nominacje, przypomnijcie sobie, kogo wyróżniliśmy w poprzedniej, wyjątkowej, bo storpedowanej pandemią i lockdownem edycji plebiscytu Monoludy 20XX.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.
Ponad 400 przedstawicieli i przedstawicielek rodzimej branży muzycznej, w tym sceny elektronicznej i kultury klubowo-festiwalowej, przedstawiło swoje propozycje faworytów w każdej z 17 kategorii. Po zakończeniu tajnego głosowania podane przez wspomniane grono typy zostały policzone. Najczęściej powtarzające się wybory stały się zarazem nominacjami tegorocznej edycji plebiscytu. Przedstawiona kolejność wymienionych wydarzeń online jest alfabetyczna. Pora odsłonić karty.

Wydarzenie Online Roku Polska 2021

BLUE OYSTER
BOILER ROOM INSTYTUT
BOILER ROOM KATOWICE: HARD DANCE X P23
DLACZEGO KOCHAMY BERLIN? O KULTURZE OTWARTOŚCI I TOLERANCJI. PANEL DYSKUSYJNY ONLINE
PRO-ABO CYBER RAVE – VIRTUAL REVOLUTION
RADIO KWARANTANNA
SNOWFEST ON AIR
TECHNO DLA SZYMERA
VERZERRUNG: MELANIA. / ZARIUSH HÖR BERLIN
WEISS VIDEO ORCHESTRA / FILHARMONIA W SZCZECINIE – WIDEOREALIZACJA CZTERECH AKTÓW KONCERTOWYCH

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 21 Online

Munoludy 2021 – głosujemy

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy, że nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładek

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →