Munoludy 2021 – Utwór Roku Polska 2021 – oto nominacje!

muno.pl
News
ML 2021 UTWÓR

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii Utwór Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

To był bardzo udany rok dla polskiej muzyki klubowej. Rodzimi artyści po raz kolejny udowodnili, że potrafią tworzyć i produkować muzykę, która jest w stanie zawojować nie tylko lokalne, ale i światowe parkiety oraz listy przebojów. Mamy wrażenie, że z miesiąca na miesiąc obecność polskiego utworu w setach znanych didżejów już przestaje dziwić, a nawet staje się normą. W kategorii Utwór Roku Polska 2021 możesz wybrać kawałek, który przede wszystkim podbił właśnie Twoje serce.

Zanim poznacie tegoroczne nominacje, przypomnijcie sobie, kogo wyróżniliśmy w poprzedniej, wyjątkowej, bo storpedowanej pandemią i lockdownem edycji plebiscytu Monoludy 20XX.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Utwór Roku Polska 2021

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.
Ponad 400 przedstawicieli i przedstawicielek rodzimej branży muzycznej, w tym sceny elektronicznej i kultury klubowo-festiwalowej, przedstawiło swoje propozycje faworytów w każdej z 17 kategorii. Po zakończeniu tajnego głosowania podane przez wspomniane grono typy zostały policzone. Najczęściej powtarzające się wybory stały się zarazem nominacjami tegorocznej edycji plebiscytu. Przedstawiona kolejność utworów jest alfabetyczna, w zależności od nazwy artysty. Pora odsłonić karty.

Utwór Roku Polska 2021

ARIET & W_IRO – ENTANGLEMENT (RAROH REMIX)
K POD – IF I TELL A LIE
KRZYSZTOF ZALEWSKI – ZABAWA (CATZ 'N DOGZ REMIX)
PENERA – BUSINESS TECHNO ANTHEM
PHATRAX – PRRRAH
RETHE – SOLSTICE
RYSY – 4GET
SEBASTIAN WEIKUM – VIDA
SEPT – SENSATION SEEKER
SZMER – OLD FELLA

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludu 21 Utwór

Munoludy 2021 – głosujemy

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy, że nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładek

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →