Munoludy 2021 – Klub Roku Polska 2021 – oto nominacje!

Fot. Materiały prasowe
News
Munoludy, Munoludy 2021

Który klub jest najlepszy? Gdzie panuje najlepsza atmosfera? Odpowiedzi na to pytanie postarają się udzielić głosujący w kolejnym plebiscycie Munoludy. Rok temu złoty medal zgarnęła Tama. Jak będzie tym razem? Sprawdź, na jaki klub możesz zagłosować w kategorii Klub Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Promotorzy, właściciele klubów czy sami artyści mają realny wpływ na codzienny wygląd rodzimego podwórka sceny elektronicznej. To oni tworzą klubowo-festiwalowe line-upy, decydują o poziomie odwiedzanych przez nas imprez. Blisko 450 osób z dedykowanej Munoludom grupie od końcówki kwietnia oddawało swoje głosy w celu wybrania najbardziej zasłużonych za ubiegły rok artystów, klubów, projektów czy inicjatyw w aż siedemnastu kategoriach.

Wśród nominowanych w kategorii Klub Roku mamy kilka zmian względem poprzedniej odsłony naszego plebiscytu. Głównie rozchodzi się o 3 nowe miejsca, które w Munoludach są po raz pierwszy. Mowa o klubach CEL, FOMO i Crackhouse oraz nieobecności Transformatora, Projekt LAB czy Luzztro. Finałowa dziesiątka mogła być tylko jedna, a różnica pomiędzy ostatnimi miejscami a pierwszymi, które nie otrzymały przepustki do drugiego etapu, była doprawdy minimalna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Klub Roku Polska 2021

Klubów w przeciwieństwie do innych „działów” sceny nie ma w Polsce tak dużo. Niemniej zliczenie wszystkich głosów wymagało pełnego skupienia. Skrupulatne podejście do tematu to podstawa rzetelnych plebiscytów. Łatwo nie było, ale się udało. Przed Wami nominowani w kategorii Klub Roku Polska 2021.

KLUB ROKU POLSKA 2021

CEL, KATOWICE
CIAŁO, WROCŁAW
CRACKHOUSE, GDAŃSK
FOMO, BIAŁYSTOK
JASNA 1, WARSZAWA
SCHRON, POZNAŃ
SFINKS700, SOPOT
SMOLNA, WARSZAWA
TAMA, POZNAŃ
WYSPA TAMKA, WROCŁAW

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy, Munoludy 2021
Fot. Munoludy 2021

Munoludy 2021. Nie zwlekaj – zagłosuj!

Odwiecznie zadawane przez Was pytanie – „jak głosować?” – nie mogło pozostać bez odpowiedzi. Przeszedłeś/przeszłaś proces uwierzytelnienia? Dobrze się składa. Od tego momentu będziesz miał_a możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Możesz wskazać tyle, ile chcesz, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii. Pierwszy wybór – 3 punkty, drugi – 2, ostatni – 1. Proste? No raczej, że tak.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →