Munoludy 2021 – Artysta/Artystka/Zespół Roku Polska 2021 – oto nominacje!

Konkurs
munoludy 2021

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii Artysta/Artystka/Zespół Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Munoludy 2021! Głosować można od dziś, 1 czerwca, i potrwa ono do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Artysta/Artystka/Zespół Roku Polska 2021

Ponad 400 osób z branży debatowało o kształcie tegorocznych Munoludów. Po pierwszym etapie preselekcji z setek zgłoszeń wyłoniliśmy nominacje w aż 17 kategoriach. Poznajcie nominowanych w kategorii Artysta/Artystka/Zespół Roku Polska 2021.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta/Artystka/Zespół Roku Polska 2021

BAASCH
COALS
ETNOBOTANIKA
IGO
IKARVS
KAMP!
MALA HERBA
NOVIKA
RYSY
SARAPATA

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Ubiegłoroczne Munoludy odbyły się bez kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku. Po pandemicznej edycji wracamy jednak do pełnoprawnego plebiscytu! We wcześniejszych edycjach na najwyższym miejscu podium spotykaliśmy BASS ASTRAL & IGO, XXANAXXA i Taco Hemingwaya. Kto wygra w tym roku?

Munoludy 2021. Jak głosować?

Głosować można tylko raz, więc przemyślcie swoje wybory! Jednak nie martwcie się, jeżeli nie będziecie mogli wybrać tylko jednego kandydata czy kandydatki. Istnieje bowiem możliwość oddania kilku głosów w obrębie jednej kategorii. Po przejściu procesu uwierzytelniania, we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji.

Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów, uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy – nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie jednak wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazywać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Nowością, jaką zaimplementowaliśmy w tegorocznej edycji i która zostanie z nami na stałe, jest autorski, dedykowany plebiscytowi system głosowania. W jego ramach, za sprawą modułu uwierzytelniania przez Facebooka, ograniczyliśmy do minimum ryzyko nieuczciwych incydentów. Od teraz jeden uczestnik może wziąć udział w głosowaniu tylko raz, a my, jako organizatorzy, wiemy kto i w jaki sposób zagłosował, dzięki czemu możemy weryfikować i zarazem eliminować próby oszustwa.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładek

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →