MUNOLUDY 2018 – Głosujemy!

News

Dziś możemy napisać “nareszcie!”. Kurtyna w górę - przedstawiamy Munoludy 2018!

Po dwóch latach przerwy i paru miesiącach analiz i przygotowań, w końcu odsłaniamy przed Wami nowe oblicze największego plebiscytu muzyki elektronicznej i szeroko pojętej kultury klubowej w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy powracają w nowej formule, by jak najlepiej oddać realia tego, co dzieje się, organizuje i tworzy w naszym kraju

– mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Zmiany poprzedziły nie tylko godziny analiz, lecz także wymiana doświadczeń osób tworzących polską kulturę klubową.

Mowa tu o dziennikarzach, bookerach, menadżerach, wydawcach, właścicielach klubów czy organizatorach imprez i festiwali.

Blisko 200 osób debatowało o kształcie nowych Munoludów, dzieliło się swoimi przemyśleniami, a ostatecznie dokonało preselekcji spośród kilkuset propozycji, z których wyłoniliśmy nominacje.

16 kategorii, w tym większość zupełnie nowych, to efekt nie tylko naszej pracy, lecz również zmieniających się realiów sceny, w obrębie której funkcjonujemy. Stąd pojawienie się obok kategorii dedykowanych didżejom, producentom czy klubom, również takich, które przedstawiają najciekawsze m.in. inicjatywy i miejscówki.

Polska scena elektroniczna nieustannie rośnie, staje się coraz bardziej różnorodna, wielopłaszczyznowa i przez to ciekawsza. Każdy element, który ma w tym swój udział, zasługuje na to, by go wyróżnić

– dodaje Alex Kubaczewski.

To, co w plebiscycie najważniejsze, pozostawiliśmy Wam, czytelnikom, a zarazem uczestnikom rozwoju kultury klubowej w Polsce.

Przed Wami nowe oblicze największego plebiscytu muzyki elektronicznej w Polsce. Poznajcie nominowanych i nagrodźcie tych, którzy najbardziej zasłużyli na Wasze uznanie.
Ostateczne rezultaty Munoludów 2018 leżą w Waszych rękach.

GŁOSUJ:

muno.pl/munoludy2018/

REGULAMIN:

muno.pl/munoludy2018-regulamin/

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →