MUNOLUDY 2018: Miejscówka Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Miejscówka Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Miejscówka Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. NOCNY MARKET | WARSZAWA

Nocny Market na stale wpisał się w letnie życie mieszkańców Warszawy, stąd wiadomość o jego zamknięciu, prawdziwie wstrząsnęła stolicą. Dezaprobata tego stanu rzeczy przez bywalców tego miejsca jest najlepszym dowodem na to, jak bardzo potrzebny był to punkt na mapie towarzyskich, kulturalnych i gastronomicznych wypraw po mieście.

4. 100CZNIA | GDAŃSK

Miejsce, które powstało z inicjatywy Alicji Jabłonowskiej i Kuby Łukaszewskiego, szturmem zdobyło przychylność mieszkańców Trójmiasta i odwiedzających go gości. Wyjątkowe podejście do stworzenia zagłębia, będącego nie tylko nietuzinkową imprezownią, ale i punktem spotkań ze sztuką czy świetną gastronomią, okazało się strzałem w dziesiątkę, a rosnąca popularność 100czni pokazuje, iż tego typu inicjatywy są potrzebne w każdym mieście.

3. WYSPA TAMKA | WROCŁAW

Wrocławska miejscówka to nieoczywiste miejsce, oferujące szeroki wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu. Od clubbingu, przez warsztaty, aż po wernisaże i pokazy, życie Tamki tętni prężnie i przyciąga kolejnych gości oraz twórców, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia wyjątkowego klimatu tego miejsca.

2. PATIO SMOLNA | WARSZAWA

Otwarcie patio okazało się nie tylko nowym rozdziałem w dotychczasowej działalności warszawskiego klubu Smolna, ale w wyraźny sposób zaznaczyło swoją obecność na klubowej mapie Polski. Wieści o imprezach, które tam się odbywają, dobiegały do najdalszych zakątków kraju pokazując, że włodarze Smolnej znów trafili w dziesiątkę.

1. ULICA ELEKTRYKÓW | GDAŃSK

Ulica Elektryków stała się punktem wypraw wszystkich spragnionych muzycznych i gastronomicznych wrażeń.Przestrzeń, która w niesamowity sposób zaktywizowała okolice gdańskiej stoczni, stała się wizytówką miasta, i prócz odbywającego się tam festiwalu Soundrive, oferuje swoim gościom moc atrakcji.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →