MUNOLUDY 2018: Inicjatywa Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Inicjatywa Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. LAZZ 2018

Nasze TOP 5 zamyka LAZZ, czyli letni oddolny projekt, który wyszedł poza mury Luzztra i trafił prosto na festiwal Audioriver, gdzie urządzono niezależną scenę.

4. SALONY AMBIENTU

Kolejna inicjatywa związana z Up To Date. Niezwykłe wydarzenia, pozwalające się odciąć od rzeczywistości i zrelaksować. W 2018 roku na Salonach Ambientu w całej Polsce mogliśmy usłyszeć m.in. bvduba, Abula Mogarda czy Neela.

3. TECHNOLOGIA KULTURY

„Technologia Kultury – Krótka Historia Techno” to film powstający film dokumentalny, pokazujący polską scenę muzyki elektronicznej ostatnich 25 lat. Oprócz obecnych i archiwalnych nagrań z imprez, w dokumencie zobaczymy rodzimych reprezentantów gatunku. „Technologia Kultury” udostępnia krótkie wypowiedzi artystów na swoim fanpage. Do tej pory wypowiedzieli się m.in. Siasia, El’mirka, Angelo Mike, Dtekk, T A K A czy Diana d’Rouze. Niezwykle ciekawa inicjatywa drążąca w historii polskiej sceny. Gratulujemy!

2. POZDRO TECHNO SOUND SYSTEM

Na taki projekt mogła się porwać tylko szalona ekipa Up To Date z Białegostoku. Białe, monstrualne głośniki napędzają teraz scenę „Pozdro Techno”, a także ruszyły w Polskę nagłaśniając imprezy „Secret Location”. Drugie miejsce – gratulujemy!

1. SADZIMY TECHNO LAS

„Wracamy do korzeni i doprawiamy je techno” – zielona inicjatywa Instytutu zdobyła wasze serca i głosy. W zeszłym roku dzięki tej akcji posadzono 476 drzew, co zostało uczczone imprezą techno. Gratulujemy!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →