MUNOLUDY 2018: Event Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Event Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Event Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. REVIVE

Ekipa Revive sporo namieszała na naszej scenie techno. Najpierw świetnymi imprezami, a potem festiwalem, który rośnie w siłę po każdej edycji! W pełni zasłużone miejsce w TOP 5!

4. MAYDAY

Zasłużone miejsce dla „matki wszystkich rejwów” w Polsce. Legendarny Mayday w ostatnich latach znów namieszał na Polskiej scenie ponownie zdobywając serca polskich fanów techno. Gratulacje!

3. UNDERCITY

Twórcy warszawskiej Smolnej i agencja Follow The Step wprowadziła na polską scenę eventową nowa jakość. Imprezy halowej z takim rozmachem jeszcze nie było! Zagrali m.in. Adam Beyer, Dubfire, Honey Dijon czy Randomer. Gratulujemy!

2. INSTYTUT WITH ADAM BEYER

Wiosną ubiegłego roku Adam Beyer, szef legendarnej wytwórni Drumcode zatrząsł warszawskim Instytutem tak bardzo, że umieściliście ten event aż na drugim miejscu. Gratulujemy!

1. WISŁOUJŚCIE

Smolna i Sfinks700 przy wsparciu największych polskich klubów z muzyką elektroniczną – krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy, czy wrocławskiej Pralni stworzyły niezwykły projekt skupiający uwagę na polskich artystach. Do tego niesamowita miejscówka – Twierdza Wisłoujście. Czekamy na kolejną edycję i gratulujemy!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →