MUNOLUDY 2018: DIY Festiwal Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DIY Festiwal Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DIY Festiwal Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. SNOWFEST FESTIVAL

Jak pokazuje SnowFest Festival, duże imprezy to nie tylko dominanta letniego sezonu. Zimowy festiwal cieszy się coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego, gdyż organizatorzy przykładają tak dużą uwagę do całościowego jej kształtu, ze szczególnym naciskiem na mocny line-up.

4. SUMMER CONTRAST FESTIVAL

Dobra muzyka i piękne widoki. Czy można chcieć więcej? Bywalcy Summer Contrast Festival w Niemierzynie przekonują, iż takie połączenie to gwarancja doskonałej imprezy. Po lawinie pozytywnych wrażeń wielu gości, można uznać, iż mają absolutną rację.

3. SOUNDRIVE FESTIVAL

Gdański Soundrive już od lat uchodzi za jeden z najbardziej unikatowych festiwali w kraju. Wyjątkowa przestrzeń, co roku mocny, nieszablonowy line-up oraz stale rosnąca oferta kulturalna imprezy, każdego roku przyciąga na ulicę Elektryków coraz gości z całej Polski. Odświeżona ostatnimi czasy formuła imprezy to kolejny krok naprzód w jej rozwoju i umacnianiu się na mapie najciekawszych wydarzeń w kraju, przy jednoczesnym utrzymaniu własnego, autentycznego charakteru.

2. BASS CAMP FESTIVAL

Na kilka dni w roku maluteńka Rudawka Rymanowska staje się stolicą polskiej muzyki basowej. To wszystko dzieje się za sprawą połączonych sił wielu entuzjastów mocnego brzmienia z całego kraju. Jeden z najbardziej niesamowitych festiwali w Polsce to absolutna perełka na mapie letnich imprez. Nigdy wcześniej w naszym kraju nie powstała podobna inicjatywa, w której duchu tak bardzo można poczuć chęć wspólnego działania.

1. GARBICZ FESTIWAL

Międzynarodowe przedsięwzięcie, którego rozwój, jest jednym z najbardziej ekscytujących zjawisk, jakie dzieją się w ostatnich latach w kulturze festiwalowej. Interdyscyplinarne wydarzenie wychodzi daleko poza ramy imprezowego schematu oferując swoim gościom nie tylko świetną muzykę, lecz absolutnie nieprzeciętne doznania w wielu dziedzinach.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →