MUNOLUDY 2016: wybieramy Odkrycie Roku – OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA

News

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2016. Na Wasze głosy czekamy tylko do północy! Przekażcie znajomym, którzy jeszcze nie zagłosowali!

Odkrycie Roku w plebiscycie MUNOLUDY 2016 to kategoria, w której wyróżniamy zjawiska na polskiej scenie klubowej, o których było szczególnie głośno. Głównym kryterium wcale nie jest data rozpoczęcia działalności, a czas prawdziwej ekspansji i zaistnienia w świadomości szerszego grona osób zainteresowanych muzyką elektroniczną. Wśród 8 nominowanych znalaleźli się producenci – AGIM, DASEIN, Private Press, wokalistka Rosalie., zespół SONAR, wytwórnie Brutaż (to też cykl imprez) i MOST Records oraz film Wszystkie Nieprzespane Noce.

UWAGA! Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2016. Na Wasze głosy czekamy tylko do północy! Przekażcie znajomym, którzy jeszcze nie zagłosowali!

MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu Odkrycie Roku

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/
Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →