MUNOLUDY 2016 – otwieramy głosowanie!

News

Ruszamy z szóstą edycją plebiscytu MUNOLUDY, który wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w sześciu kategoriach. W tym roku formuła głosowania uległa uproszczeniu.

Szósty rok z rzędu wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. MUNOLUDY to największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt na polskiej scenie muzyki elektronicznej. To coroczne podsumowanie i docenienie działań rodzimych promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli i managerów klubów oraz oczywiście artystów i DJ-ów.
W tym roku głosujemy w 6 kategoriach na najlepsze kluby, najbardziej niezapomniane imprezy i festiwale, ulubionych DJ-ów i artystów oraz zjawiska i inicjatywy, które szturmem wdarły się na scenę muzyki elektronicznej w 2016 roku. Pełną listę nominowanych w poszczególnych kategoriach znajdziecie w formularzu do głosowania. Dzięki nowej formie ankiety, wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 2 minuty, również korzystając z urządzeń mobilnych.
W ubiegłym roku oddaliście łącznie 35 279 głosów, najwięcej ze wszystkich edycji. Ta liczba robi ogromne wrażenie, ale jesteśmy przekonani, że i w tym roku nie zawiedziecie! Głosujcie i dzielcie się informacją o plebiscycie MUNOLUDY 2016 ze znajomymi!
Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.

KATEGORIE

DJ/PRODUCENT 2016 – POLSKA
ARTYSTA/ZESPÓŁ 2016 – POLSKA
FESTIWAL ROKU 2016 – POLSKA
KLUB ROKU 2016 – POLSKA
EVENT ROKU 2016 – POLSKA
ODKRYCIE ROKU 2016 – POLSKA
Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/
Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →