MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy klub w Polsce

2 775
News
MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy klub w Polsce

Ruszyła tegoroczna edycja naszego plebiscytu MUNOLUDY, w którym wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. Poznaj nominowanych w kategorii Klub Roku!

W plebiscycie MUNOLUDY 2016 o tytuł Klubu Roku walczy ósemka lokali z całej Polski, dzięki którym w 2016 roku mogliśmy usłyszeć na żywo takich artystów, jak Kode9, Gunnar Haslam, Zenker Brothers, Headless Horseman, Vril, Konstantin Sibold, Damon Wild, Vatican Shadow, Clouds, Damian Lazarus, Roman Flugel, Slam, Tiga, Levon Vincent, Ellen Allien, Hot Since 82, Matthias Tanzmann czy John Talabot. To oczywiście nie wszyscy, bo ciekawych bookingów było o wiele więcej!
Krakowskie 89 i Prozak 2.0, wrocławski Das Lokal, katowicki Prepar, poznańskie Projekt LAB i SQ klub, sopocki Sfinks700 oraz warszawski klub Smolna to miejsca, które w 2016 roku cieszyły się największą popularnością wśród czytelników Muno.pl, a my doceniliśmy ich profesjonalizm i zaangażowanie w budowanie polskiej sceny klubowej.
Chętnie śledziliście newsy na ich temat, z entuzjazmem reagowaliście na kolejne ogłoszenia imprez, tłumnie odwiedzaliście je w weekendy. Teraz możecie oddać na nie swój głos! Dzięki nowemu systemowi, głosowanie zajmuje jedynie minutę.

MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu Klubu Roku

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.
W ciągu pierwszych 4 dni plebiscytu MUNOLUDY 2016 oddaliście już ponad 24 tysiące głosów! DZIĘKUJEMY! 🙂

Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/
Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.