MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszą imprezę w Polsce!

1 588
News
MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszą imprezę w Polsce!

Trwa plebiscyt MUNOLUDY 2016, w którym wspólnie z Wami wybieramy najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej. Zagłosuj na swojego kandydata w kategorii Event Roku!

W plebiscycie MUNOLUDY 2016 o tytuł Eventu Roku walczy osiem imprez. Nominowaliśmy te, które w 2016 roku wzbudzały największe zainteresowanie u czytelników Muno.pl, zostały zorganizowane z ogromnym rozmachem oraz muzycznie prezentowały bardzo wysoki poziom.
Dzięki niezwykłym staraniom i profesjonalizmowi organizatorów, we Wrocławiu odbył się showcase brytyjskiej wytwórni Avian z Shifted i SHXCXCHCXSH za sterami, Recondite godnie pożegnał Nową Jerozolimę, Scuba zatrzęsł murami poznańskiej Starej Rzeźni, występy Chrisa Liebinga i Marcela Dettmanna elektryzowały publiczność w warszawskim Instytucie Energetyki, Ricardo Villalobos w końcu odwiedził Polskę z klubowym setem, Steve Bicknell, Shifted i Pariah poznali siłę hasła Pozdro Techno, Paula Temple, Abdulla Rashim i Etapp Kyle roznieśli w pył Halę Stulecia, a Wooded znów zadziwiał niezwykłą scenografią i zarażał uczestników pozytywną energią.
Oddajcie głos na imprezę, którą wspominacie najlepiej! Dzięki nowemu systemowi, głosowanie zajmuje jedynie minutę.

MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu Event Roku

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.

Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/
Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.