MUNOLUDY 2015 – Festiwal Roku Polska

News

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę najpopularniejszych polskich festiwali oraz zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

Plebiscyt MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów. To Wasze głosy zdecydowały do kogo trafiły statuetki i jak kształtuje się ranking najpopularniejszych przedstawicieli branży klubowej i festiwalowej w naszym kraju.
To kolejny rok, w którym pobiliśmy rekord frekwencji! Łącznie w plebiscycie MUNOLUDY 2015 oddano 35 279 głosów! Dziękujemy Wam za ogromne zaufanie! To dzięki Waszym głosom ranking MUNOLUDY 2015 staje się najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny klubowej i festiwalowej!

Przed Wami zestawienie najlepszych polskich festiwali 2015 roku:

MUNOLUDY 2015 – FESTIWAL ROKU POLSKA

10. Domoffon – Łódź

9. Soundrive – Gdańsk

8. Up To Date – Białystok

7. OFF Festival – Katowice

6. Unsound – Kraków

5. Wooded – Wrocław

4. Nagle Nad Morzem – Rogowo

3. Tauron Nowa Muzyka – Katowice

Jubileuszowa, dziesiąta edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach uplasowała się na trzeciej pozycji! Ta niezwykła impreza z jednym z najbardziej pieczołowicie dobranych line-upów zachwyciła występami takich artystów, jak Nils Frahm, Robag Wruhme czy Jeff Mills wraz z Orkiestrą Symfoniczą Polskiego Radia. Gratulujemy i życzymy kolejnych 10 równie udanych edycji!

2. Open’er – Gdynia

Zaszczytne drugie miejsce przyznaliście jednemu z największych polskich festiwali. Na ubiegłorocznego Open’era udało się blisko 100 tysięcy osób! Klimat, który od lat panuje podczas imprezy na lotnisku Gdynia-Kosakowo oraz występy najpopularniejszych artystów z szerokiego wachlarza muzyki rozrywkowej z pewnością przyczyniły się do Waszego wyboru. Gratulujemy!

1. Audioriver – Płock

Audioriver po raz piąty zdobywa tytuł Festiwalu Roku! O olbrzymiej popularności festiwalu, realnie wpływającego na kształt polskiej sceny klubowej, świadczy liczba głosów – blisko połowa oddanych w tej kategorii przypadła Audioriver! Gratulujemy i widzimy się 29 lipca na nadwiślańskiej plaży!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →