MUNOLUDY 2014 – Odkrycie Roku Polska

News

Oto dziesiątka niezwykłych artystów i inicjatyw, które w 2014 roku mocno wkroczyły na polską scenę muzyczną i które Waszym zdaniem zasłużyły na szczególne wyróżnienie.

Plebiscyt MUNOLUDY to coroczne podsumowanie działań polskich promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli klubów i artystów.
W tym roku wspólnie pobiliśmy kolejny rekord! W plebiscycie MUNOLUDY 2014 łącznie oddaliście 32 461 głosów, najwięcej ze wszystkich edycji. Ta liczba robi ogromne wrażenie i powoduje, że stajemy się najbardziej miarodajnym źródłem informacji o faktycznym stanie polskiej sceny.
Przed Wami zestawienie dziesięciu najciekawszych Odkryć Roku 2014:

MUNOLUDY 2014 – ODKRYCIE ROKU POLSKA

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. Truant

9. Venter

8. Pete Grace

7. Kosmos

6. Summer Contrast

5. DJ Czarek

4. Deep Sesje

3. Otake Records

2. Audiopole

1. Wooded Events

Wooded to wspólna inicjatywa C&C Bookings i Catz ’n Dogz i Feast Artists, która w ubiegłym roku nieźle namieszała w imprezowym światku. Pod szyldem Wooded odbyły się we Wrocławiu 2 eventy – inauguracyjny Wooded Garden z dOP w czerwcu i Wooded Made In Poland w listopadzie, którego główną gwiazdą była Magda. Ogromny sukces obu edycji utwierdził organizatorów w przekonaniu, że Wrocław potrzebuje festiwalu z prawdziwego zdarzenia. Gratulujemy tytułu ODKRYCIA ROKU i trzymamy kciuki za tegoroczny Wooded Festival!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →