MUNOLUDY 2013 – Zapraszamy na galę!

News

Zakończyliśmy głosowanie w naszym tegorocznym plebiscycie. Czas więc uchylić rąbka tajemnicy odnośnie ogłoszenia wyników. Już teraz zapraszamy Was na specjalną galę, która odbędzie się w Warszawie w najbliższą sobotę 22 lutego...

Głosowanie zakończone, głosy policzone… Dziękujemy Wszystkim za udział w naszym plebiscycie. W tym roku pobiliśmy wspólnie kolejny rekord. Na swoich faworytów w MUNOLUDY 2013 oddaliście łącznie 23 437 głosów!!!!!!!

Bardzo cieszymy się, że zarówno Wy jak i nominowani oraz artyści i DJ’e tak aktywnie wzięli udział w promocji plebiscytu. Jesteśmy zbudowani Waszą postawą, a dzięki tak licznemu udziałowi, jesteśmy pewni, że tegoroczny ranking będzie jeszcze bardziej miarodajny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tak było na gali MUNOLUDY 2012 w klubie 1500m2

Zapraszamy Was już teraz na GALĘ MUNOLUDY 2013, podczas której ogłosimy oficjalne wyniki. Dzień później informację o zwycięzcach znajdziecie na Muno.pl. Warto więc wpaść na galę by poznać rezultaty wcześniej!

Gala odbędzie się 22 lutego (sobota) w warszawskim klubie 1500m2 o godzinie 21:00. Wstęp na galę jest na zaproszenia(do zdobycia na naszym Fan Page’u), które uprawniają również do wstępu na AFTERPARTY z udziałem dwóch legendarnych postaci niemieckiej sceny: Andre Galuzzi i Thomas Schumacher!

22.02 (sb) GALA MUNOLUDY 2013 + AFTERPARTY Andre Galuzzi i Thomas Schumacher!

PROGRAM:

20:30 Otwarcie bram

21:00 Start GALI

22:00 MUNOLUDY 2013 AFTER PARTY

Zapraszamy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →