MUNOLUDY 2012 – głosowanie czas zacząć!

Artykuł

Czas rozpocząć plebiscyt MUNOLUDY 2012 - Nagrody Polskiej Sceny Klubowej. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji oraz Waszym aktywnym i licznym udziale czas przedstawić nominowanych i kategorie, w których będziecie mogli oddać głosy w tym roku!

Przypomnijmy, iż w roku ubiegłym w naszym plebiscycie w sumie oddano 13 i pół tysiąca (13 481) głosów w 7 kategoriach. Nie ukrywamy, że w tym roku chcemy pobić ten wynik. Wszystko zależy więc od Was!

Jak zauważycie w głosowaniu MUNOLUDY 2012 zaszły pewne zmiany w stosunku do roku ubiegłego. Pojawiły się nowe kategorie, a główną uwagę skupiliśmy na polskiej scenie muzyki klubowej i festiwalowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Powodów jest wiele, lecz najważniejszy jest ten, iż pragniemy wyłonić najciekawszych przedstawicieli i najsolidniejszych promotorów naszego kraju i nagrodzić ich za trud włożony w rozwój polskiego rynku klubowego.

Plebiscytów podumowujących zagraniczną scenę jest na świecie kilka, dublować ich nie zamierzamy, a sami naprawdę mamy się czym pochwalić! Nie rezygnujemy więc z całościowych tłumaczeń tekstów dotyczących Munoludów na język angielski, tak by zwiększyć zasięg dotarcia informacji o polskim rynku zagranicą.

Życzymy dobrej zabawy w głosowaniu na swoich faworytów! Plebiscyt będzie trwać od 16 stycznia do 8 lutego 2013 roku, polecajcie więc znajomym, by jak największa ilość fanów muzyki klubowej wzięła udział w głosowaniu!

Wyniki zostaną ogłoszone podczas specjalnej gali, która odbędzie się w Warszawie 15 lutego 2013. Szczegóły podamy wkrótce!

Link do głosowania:

http://www.muno.pl/ankiety/glosowanie-munoludy-2012/

WAŻNE! W celu wypełnienia ankiety nie trzeba się rejestrować, w celu weryfikacji należy pozostawić tylko adres email.

NAGRODY!

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają od nas wyjątkową statuetkę MUNOLUDA ROKU 2012!

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Wśród zarejestrowanych użytkowników, którzy wzięli udział w głosowaniu rozlosujemy atrakcyjne nagrody w tym min. karnety na festiwale, płyty, torby, gadżety muno.pl

REGULAMIN


KATEGORIE:

KLUB ROKU POLSKA (wybór z 9 nominacji lub wpisanie własnej propozycji)

ARTYSTA ROKU POLSKA (max. 3 propozycje)

ZESPÓŁ ROKU POLSKA (max. 3 propozycje)

FESTIWAL ROKU POLSKA (wybór z 10 nominacji)

MUNO PODCAST ROKU POLSKA (wybór z 11 nominacji)

EVENT ROKU POLSKA (wybór z 10 nominacji)

ODKRYCIE ROKU POLSKA
(1 propozycja)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →